Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhagynatok?

Figyelt kérdés

Ti elhagynatok eletetek szerelmet, konkretan a ferjeteket a jol mukodo boldog hazassagotokat ha ti szeretnetek gyereket, de o nem?


34 vagyok es egyszeruen full tamacstalan. A ferjemet megertem mert mar van egy kamasz gyereke es csak rossz tapasztalatai voltak vele kapcsolatban (az exe az elso 3 evben nem igazan involvalodott a gyerek neveleseben, idegennek erezte a dolgot, a no ugy erezte h a gyerek nem szereti bla bla) es igy minden a ferjemre harult anno.


Mindezek tetejebe a vilag legyrekesebb embere vagyok, sztem egy macskat sem biznek magamra, az onallosagom a nullahoz konvergal es praktikussag nincs bennem, baromira tudok szeretni de az nem igazan eleg a gyerekneveleshez:-)))


Az o felelme az, h megint neki kene mindent csinalnia, ra harulna minden felelosseg, neki kene eltartania minket es stresszelnie azert h meglegyen a melohelye bla bla). Anyagilag siman megengedhetjuk magunknak egyebkent, de nem fogom soha rakenyszeriteni arra, h gyereke legyen.


Ma odaig ment h szte egy gyerek felelossege annyira bestresszelne h ongyilkos lenne, mert o ehhez nem eros bla bla bla.

Total megertem ot, nincs is ezzel semmi baj de ugyanakkor meg itt vagyok en, kivalo lehetoseg h felnojek es felosseget vallaljak, masreszt o szuper apa, anyagilag is rendben vagyunk, boldogsag is van.....de attol felek, h evek mulva egyszer a fejehez vagom h miattad nem lett gyerekem.


Persze, nem gondolom h ez megtortenne legalabbis most igy erzem, de nem tudom kiszamitani a kovetkezo 50 evet:-)Meg sosem bantam meg semmit. Szerintem egy gyereket mindket felnek akarnia kell, ha csak az egyik szeretnd az nagyon nem ugyanaz es nem fair a masikkal szemben.


Mindezek tetejeben az anyukam havi egyszer mimdig felhozza h szeretne unimat en pedig az anyukamat szeretem a vilagon a legeslegjobban es mindent megadnek neki, es faj, h ezt nem adhatom meg neki mikozben annyira de annyira szeretne. O a vilag legjobb anyukaja es o lenne a vilag legjobb nagymamaja is, plusz a nagyim is lehetne dedi, apu meg nagypapa.:-)))


Hozzateszem anyu felajanlotta, h segit mindenben tehat ez sem gond nem az van h segitseg nelkul maradnank vagy ilyesmi:-)

Viszont a ferjem a jelek szerint mentalisan instabil (egyebkent tenyleg az, nem csak emiatt szoval nem igazan vilagbajnok otlet vele gyereket csinalni) ugyanakkor imadom, szeretem...


Szoval ti mit tennetek a heiyemben?


Koszi minden valaszt


2016. szept. 28. 01:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10- en is erre a konkluziora jutottam:-))
2016. szept. 28. 19:28
 12/13 anonim ***** válasza:

Tejóég!

Egy macska 8-10 hetes korától önellátó.

Ha van neki elég kajája, helye, ahová piszkíthat, kaparófája... Az a macska napokig elvan (nem társasági lények)

Egy gyerek úgy három éves koráig durván önveszélyes.

Ha neked a legegyszerűbben tartható emlős túl nagy felelősség, inkább ne szülj. Mert egy gyerek sokszorosa.

Esetleg hangyafarm? Óriáscsiga? Hörcsög?

2016. szept. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
12-es Ertelek, de macskaval kapcsolatban a felelosseget nem az etetesere ertettem, hanem arra, h utazas, esetleges koltozes erre az idore az elhelyezese,stb:-))
2016. szept. 29. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!