Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire igaz az, hogy az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz az, hogy az a lényeg, h a férj neked ad számot, neked tartozik magyarázattal, a többi nem számit?

Figyelt kérdés

Ti hogyan tapasztaltátok ( itt föleg felesegekre gondolok ) , akik hosszú évek óta házasságban éltek , nekik szól a kérdésem.

Szóval , ha a férj még félre félrelép néha , de a feleségéhez tartozik es neki ad magyarázatot , hozzá tér haza minden nap , akkor azok az apró félrelépések nem befolyásolják a házasságot , nem? Úgy értem , az még mindig egy jó házasság , a szeretö , akit titkolnak egy elönytelen helyzetben van es nem ér annyit , hogy feleségül vegyék ....

Tehát a kalandok jelentéktelenek egy 20-30 éves házasság alatt , úgymond beleférnek ?

Hiszen a férj a feleségét szereti , hozzá tér haza , szexel vele , kielégiti , stb , tehat nem jelent semmit a kaland?

Ferjek, felesegek valaszat varom


2016. aug. 28. 18:35
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:

He-he :-)


De az a holgy a fodrasznal tetszik, el tudnal intezni egy talalkozot vele? Hivjuk at egy este!


Anya, bemegyek apa dolgozószobájába, kérdezni akarok Tőle valait!

Jaj Kincsem oda ne menj, apa épp dug a fodrász nénivel, gyere inkább segíts nekem megfőzni neki a vacsorát, biztos nagyon éhes lesz utána


:-)

2016. aug. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
5%

@9....errol beszelek. Kidobjuk es tovabb lepunk. Attol a csaldod meg szetesett. Persze gondolom az nem erdekes hiszen a ferj csak egy "targy". A lenyeg, hogy a sertodottseged ki legyen elegitve. Egyebkent a minden korosztalyban vannak rendes emberek megjegyzesed ugyan igaz, de az emberek a korral bolcsebbek is lesznek es nem vallalnak, be hasonlo kapcsolatot megegyszer amiben egyszer mar megegette magat. Mellesleg rolam is azt kepzelik a holgyek, hogy ertelmes jora valo ferfi vagyok...aztan elkezdek beszelni oszt annyi vo't :) Holgy ismeroseim nem arrol meselnek hogy azokat a rendes embereket konnyen megtalaljak. Foleg nem gyerekkel. Egyszeruen nincs ra idejuk. Aztan orulnek, ha valaki egy parti utan "konyoruletbol" megdugja oket. Ez leirhatatlanul megalazo, megis nemelyik azt mondja igy "boldog". Csak azt nem ertem miert hiv fel sirva es miert van hetekig onkielegitesre karhoztatva.


30-as...

Igazad van abban, hogy az a ferfi aki tulzasba viszi a csalad hanyagolasat az valojaban megerdemli a sorsat. Az mar nem tekintheto apanak es "csaladfonek" sem. Valojaban csak a tiszta ruhaert jar "haza" es a kajaert. Nincs ertelme belemenni abba, hogy egy kapcsolat miert hul ki, a felek mikor eszrevettek miert nem javitottak ki, ki-hol-mikor-miert-hagyan hibazott; ilyenkor mar lenyegtelen. Egyetertek veletek abban, hogy egy ilyen "kapcsolatot" mar nem eri meg fenntartani.

En az egyensulyban hiszek es az egymas iranti tiszteletben. Megkotni, bezarni senkit sem lehet. Az egyen nem tulajdonolja a masik testet. Talan ismeros a tanmese az erdeszrol es a fiarol. Talalnak szarvas borjut az ut szelen a halott tehen mellett. A kicsi biztosan elpusztul egyedul es az erdesz mondja a fianak: rad bizom ezt a borjut. Viseld gondjat! Es a fia peldasan ellatja a borjut.Gyonyoru hatalmas szarvassa valik. Aztan jon az erdesz es ... Na most akkor engedd szabadon! Na de apam! Ha nem en, a borju elpusztul. O az enyem! Meglatjuk fiam. Ha a tied; visszajon. Ha nem; sosem volt a tied.

Termeszetesen nem egy kihult erdek kapcsolatra vonatkoznak ezek a gondolatok. Sott, a tevedes jogat is fenn tartom :) Abban viszont hatarozottan igazam van hogy a megbocsatas fontos es szukseges mindket fel reszere es a gyerekek szempontjabol kulonosen. Ezt tobbszorosen lattam igazolva, tenyek tomegevel tudom alatamasztani.

2016. aug. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
50%

Bocsanat @9=29


Most latom a 31-est....

Draga vagy! :) Ez egy igazan idilikus csaladi kep volt. Tetszik a humorod :)

2016. aug. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
88%
Elég sok gyerek nő fel elvált szülőkkel és semmi bajuk nem lesz, tehát nem igazán tartom szempontnak, hogy a családnak mindenáron együtt kell maradnia. Ha az apuka ezt akarja, ne járjon félre, ennyi.
2016. aug. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:
Igen , en is nökent osztom azt a gondolatot , h a ferj / feleseg nem tulajdon es elsösorban sajat maganak tartozik elszamolassal . Egy masik embernek nem kerulunk a tulajdonaba a hazassag altal . En is igy latom ....
2016. aug. 30. 10:32
 36/48 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező, ebben igazad van, de nem tudom, van-e gyereked.


Igen, szerintem is minden embernek joga van keresni az örömeket az életben, és 32-esnek is igaza van, hogy szerintem is megbocsátható egy-egy félrelépés. Én ha a férjem most félrelépne, szerintem simán megbocsátanám.


De hol a határ???? Hol van az a pont, amikor a férfi kalandozása már durván a család rovására megy?

Mert bocsássunk meg sokmindent.


Azt is, amikor minden áldott péntek éjjelt a szeretőjével tölt, aki imád táncolni, bulizni, és hajnali 4-re piásan ér haza, minek következtében egész szombaton alszik, fekszik, hogy anyuka, aki egész héten egyedül rohad a lakásban a kisbabával, még a szombatot is magányosan tölti? Ez még OK? Ez még megbocsátható? Mert szerintem nem.


Nincs igazad abban, hogy mindenki csak saját magának történik elszámolással. Nincs! Ott, ahol közösen gyereket vállalnak, ahol van egy nagy közös háztartás, ott már nagyon nem mindegy, hogy mindkét fél egyenlő mértékben kiveszi-e a részét az eredetileg közösen vállalt feladatból. És a pasi annyit kalandozik, hogy az a gyerekek, házasélet, háztartás, sokszor az anyagiak (vannak drága szeretők) rovására megy, ott már igenis nem csak magának, hanem a feleségének is tartozik elszámolással.


Mindent lehet, de a mérték nagyon fontos, és sajnos a mértéket találják el nagyon kevesen.

2016. aug. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem egy gyereknek sem jó példa, ha azt làtja, hogy apu megcsalja anyut időnként, anyu meg tűri.

A hàzastàrs valóban nem tulajdon. Én soha senkit nem kényszerítettem hűségre. Mindig mindenkinek volt vàlasztàsa. Ha màssal/màsokkal akar lefeküdni, tegye nyugodtan, de hozzàm ne jöjjön többet. Lényegében ennyi. Nekem erre van igényem. Màsoknak talàn beveszi a gyomra a félrejàràst, az enyém nem.

2016. aug. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
40%

A 37-esnek....szerint ez egy eleg nagy gondolati bukfenc...."màsokkal akar lefeküdni, tegye nyugodtan, de hozzàm ne jöjjön többet." Azt mondod nem akarsz rajta uralkodni es szabad. Nekem ugy tunik szabadon mehet a francba ha nem ugy csinalja ahogy diktalsz.


Azt hiszem ugy nagyjabol helyen vannak a dolgok :)

Mindenki eliteli a "csalast", mert az hazugsaggal jar es masik kijatszasaval, aki oszinten beletesz mindent. Itt nincs is mirol vitazni. Atverni a tarsam=disznosag.


Mindenki eliteli a "kihuzo", elvonulo, lusta ferjet, aki keson JAR haza. (tehat rendszeresen) mert nem veszi ki a reszet a gyerekkel jaro feladatokbol. Teljes mertekben egyet ertek a 36-os velemenyevel ebben. Mikor kesoig fennmaradtam olvasni (kamasz koromban), Anyam reggel kirazott az agybol, hogy "aki legeny ejszaka, legyen legeny nappal is". Valahogy mindig nagytakaritas sikeredett az napra....maig nem ertem miert?! :) A lenyeg ebbol, hogy a kihuzo ferj kevesebbet tesz be es az egyensuly felborul a felek kozt.

Az hogy babarol beszelunk egy masik tema. Teljes mertekben egyetertek azzal, hogy az egesz heten gogicselo anyuka felnott tarsasagra vagyik. Es noies akar lenni nonek erezni magat ujra....Ez nem flortoles? Nem felotozok es vegyen eszre a vilag? Miert kell eszre venni? hogy ajanlatot tegyenek ferfiak? hogy el tudjam utasitani? hogy erezzem hogy kellek neki? vagyis hogy jatszak az idegeivel? :) Persze lehet hogy tevedek, mert nem vagyok no :) Aztan az is igaz, hogy az aldozati allatoknak teljesen mas velemenyuk volt az aldozasrol, mint azoknak, akik felaldoztak oket :)


Abban is egyetertunk (szerintem mindannyian) hogy egy "mergezett" kapcsolatot nem eri meg, sott, nem szabad fenntartani.


Azt is tobben emlitettek, hogy az "mennyiseg" es "minoseg" fontos. Az egyszeri felrelepes szerintem megbocsathato. Egy rovid viszony megbocsathato. Draga szereto, ejjeli kimaradas, visszavagott csaladi programok, gyerek-csalad hanyagolas viszont mar nem.

2016. aug. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:

Jó madár minden soroddal egyetértek ...

Csak egy dologra kaptam fel a fejem , " rövid viszony ", nem " draga szeretö " megbocsajtható. Azt hogy erted h hazas ferfikent ha kihasznalod a rövidtavu szeretödet , az mennyire ok? Tehat az nem kap viragot , ajandekot mert házas vagy es a csaladi büdzsét megviseli es akkor mar nem ok?

2016. aug. 30. 20:24
 40/48 anonim ***** válasza:

Az èg szerelmére.Te csak ki akarod forgatni amit írok. Vagy nem vagy képes felfogni, vagy nem akarod elfogadni .

Én nem diktàlok. Olyan tàrsat kerestem aki ugyanúgy monogàm kapcsolatot szeretne.Tudod, összepasszolnak az igényeink, ugyanazt akarjuk, ugyanazt vàrjuk a kapcsolattól.

Senkire nem kényszeríteném a hűséget. Egyrészt nem lehet. Màsrèszt nem akarnàm, hogy valaki csak azért legyen hűséges hozzàm, mert én nem tűröm el ha mellettem màssal is lefekszik. Nem tudom sikerült e felfogni ezek után a lényeget...ha nem akkor sajnàllak, mert a hiba a te készülékedben van.

2016. aug. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!