Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire igaz az, hogy az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz az, hogy az a lényeg, h a férj neked ad számot, neked tartozik magyarázattal, a többi nem számit?

Figyelt kérdés

Ti hogyan tapasztaltátok ( itt föleg felesegekre gondolok ) , akik hosszú évek óta házasságban éltek , nekik szól a kérdésem.

Szóval , ha a férj még félre félrelép néha , de a feleségéhez tartozik es neki ad magyarázatot , hozzá tér haza minden nap , akkor azok az apró félrelépések nem befolyásolják a házasságot , nem? Úgy értem , az még mindig egy jó házasság , a szeretö , akit titkolnak egy elönytelen helyzetben van es nem ér annyit , hogy feleségül vegyék ....

Tehát a kalandok jelentéktelenek egy 20-30 éves házasság alatt , úgymond beleférnek ?

Hiszen a férj a feleségét szereti , hozzá tér haza , szexel vele , kielégiti , stb , tehat nem jelent semmit a kaland?

Ferjek, felesegek valaszat varom


2016. aug. 28. 18:35
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
Ez egyedi, de nekem ilyen nem férne bele! És szerintem az emberek nagy részének nem fér bele!
2016. aug. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
52%

Aki nem alkalmas a házasságra, képtelen a hűségre az ne házasodjon, Ha kíváncsi mert nem élte ki magát, ne házasodjon.

Ahol félrelépés van, az nem jó házasság. A megcsaló fél nem boldog abban a kapcsolatban, nem szereti a társát, a másik meg: ha visszafogadja is, csak áltatja magát, hogy ennek ellenére őt mint feleséget szereti. Aki csal, az nem szeret, csak megalázza a párját. Akinek ez kell....


Feleség vagyok, és 1 darab félrelépést sem tűrnék el. 20 év után is ugyanúgy elválnék ilyen esetben. Nem vagyok igénytelen, hogy ilyen emberrel együtt legyek. Akkor már inkább egyedül lennék, mint olyannal aki a szeretője után ér hozzám. Undorító!

2016. aug. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
23%

22-es....

A megbocsatas az egyik legfontosabb emberi tulajdonsag. Ha nem engedsz el dolgokat es nem bocsatasz meg..... "Az vesse ra az elso kovet, aki onmaga buntele" ....ismeros? Te buntelen vagy? Sosem hibaztal?

Neeeem hiszem :))

2016. aug. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:

Hibáztam, hoztam rossz döntéseket az életemben. De soha nem árultam el senkit ilyen módon. (Soha nem csaltam). Ha úgy tetszik: hűtlenség kategóriában bűntelen vagyok. És ha én ezt meg tudom tenni, tisztán tudok "játszani" , akkor a másiktól is ezt várom el.


Nem tudok és nem is akarok megbocsátani annak, aki összefekszik mással miközben velem van. Oda a bizalom, hatalmas csalódás az ilyesmi, megaláztatás, hátbaszúrás. És aki ezt egyszer megteszi, az többször is meg fogja, csak idő kérdése. Nekem ez nem kell. Akinek kell az fogadja vissza az illetőt aki megcsalta, szíve joga. Én nem fogom. Ennél igényesebb vagyok. Ennyi.


Egy kapcsolatban soha nem megoldás ha megcsalod a párodat. Meg lehet beszélni a gondokat. Ha nem megy semmiképp sem, akkor pedig tisztességgel lezárni. Aztán mindenki azzal fekszik le akivel akar, és teljesen tisztességes volt.

2016. aug. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
Nálunk bizony problémát okozott 22 év házasság után. Miért volna az más este, mint egy tegnapi házasság, nem is értem?
2016. aug. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
Hogy erted hogy neki ad magyarazatot, hogy a ferj elmondja a felesegnek a felrelepeseit? Szerintem ilyen nemigen letezik, hogy ezt megisztana. Ha igen, akkor a feleseg is kb egy szinten van a szeretovel ha ezt elnezi, kb annyit er az a no is. Azt esetleg el tudom kepzelni hogy nyitott hazassag, de ott nagy intelligenciaval kell rendelkezni mindket felnek es nagy onbizalommal, hogy a kettojuk kapcsolatara ne legyen hatassal. Sok ismerosom van aki csalja a ferjet, feleseget evek ota persze titokban, ott aktalaban kishitu es nem tul intelligens az illeto.
2016. aug. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:
Nem ugy ertettem h a felesegenek elmeseli a kalandjait hanem neki tartozik magyarazattal
2016. aug. 29. 22:15
 28/48 anonim ***** válasza:
2%

Na de holgyeim!

Eloszor is tisztazzunk valamit; a "ferjet" ti nem tulajdonoljatok. Egyszeruen nem a tietek oszt errol ennyit es kesz.

A masodik, hogy ha nem bocsatasz meg, akkor kinek artasz? Neki nem. O elment. Lehet hogy ideig oraig tudsz kellemetlenseget okozni (birosag gyerektartas stb),elveheted a gyerekeit es tole es szettepheted a csaladod.... De mikor mindez lecseng es ott ulsz egyedul a ferjedtol elvett szepen berendezett lakasodban..... meg mindig egyedul vagy te hulye! A gyerekeid is elmartad magad mellol nekik sincsenek mar szuleik akikre felnezhetnek; csaladjuk ahol szeretet van. Es miert is? Hat mer' a hetszentsegit-a szemetnek, oszt most megkapta a magaet stb. es en nem csinaltam es hazudott...es meg lehetne sorolni...de kinek artasz ezzel? Magadnak. O elment. O mar nem hallja. Te ragod sajat magad. Mig bele nem betegszel. Es annak is o lesz az oka.... de az nem erdekes, hogy ki az oka ha te pusztulsz bele az utalatodba. Nem ot temetik el hanem teged..... Tenyleg ennyire fontos hogy tudd utalni? Meg ha bele doglesz, akkor is?!


Es mikor elmondod a gyerekednek habzo szajjal hogy milyen aljas, szemet gazember az apja.... akkor szerinted az apat bantod akire a gyereked istenkent nez fel vagy a gyereked. Ki az aki alol kirantod a talajt? Igen, a ferjed elvesztheti a gyereket, mert lerombolod a tekintelyet. Na es gyerek mit veszit? A talajt a laba alol. Es azzal egyutt teged is, mert senki nem akar olyan emberrel egyutt lenni, akibol froccsog ki a szar allandoan. Es a gyerek eltavolodik toled is. Magara marad!!! Ez tenyleg megeri neked?


Aztan nezzuk a mindent "megtennek erte" cimu alszent kijelentest. Tenyleg?! Mindent?! Na nem akarok en sportkocsit sem a holdra menni. De az a holgy a fodrasznal tetszik, el tudnal intezni egy talalkozot vele? Hivjuk at egy este! Asszontad barmit megtennel..... akkor most ne hadonassz azzal a kessel! :)

Mit vesz el toled ha felre lep? Jol erzi magat a teste; ennyi. Utana visszamegy hozzad. Mivel lett kevesebb?


Szoval akkor hogy van ez? Csak addig van a "hu de nagyon szeretlek" mig "csinalod amit mondok oszt befogod a pofad"?! Miutan elvett felesegul es sikerult gyereket szulnod, akkor vege a dalnak? Egyebkent ez egy ismeros megoldas.... Az iszlam allamokban hasonloan kezelik a noket. Oszt mindenki fel van hoborodva, hogy a noket nem veszik emberszamba, meg rabszolgak, meg vannak alazva. Na es a ferjeitek? Veluk mi van? Azok nincsenek megalazva, napi szinten? Meg csak nem is sirhat, mer' akko' ha' hogy nezne ma' az ki?!?!? Panaszkodni lehet, de nincs tul sok ertelme, mert nincs kinek. Aztan csodalkoztok, hogy elmegy a kocsmaba inni...VAJON MIERT?!?!?! Miert MENEKUL el otthonrol? Attol hu de milyen BORZASZTO nagy szeretettol amiben resze van a szerencsetlennek? Es csak ul a kocsmaban es nezi a poharat. Vagy rohog az idiota poenokon a masik nyomorulttal. Na es mitol nyomorodnak le ezek az emberek lelkileg? Felteszem a tisztelettol es a szeretettol, ami korul veszi oket.


20 evvel ezelotti felrelepesert, kalandert, hibaert buntetni? Normalisak vagytok?

2016. aug. 30. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
87%

#28

Kicsit szélsőséges, amit írsz. Nem rágnánk magunkat meg utálkoznánk utána. Kidobjuk a férfit, aztán továbblépünk. Az ilyen ember meg sem érdemli, hogy olyan sokáig rosszul érezzük magunkat miatta. Egy idő után meg találunk másik társat, ha kell, minden korosztályban vannak egyedülálló, rendes emberek.

2016. aug. 30. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:

28-as:

Utana visszamegy hozzad. Mivel lett kevesebb?


Mivel lett kevesebb?

Azzal, hogy iszonyat idegesítő, mikor te egyedül vagy itthon, főzöl, mosol, takarítasz, gyereket szoptatsz, játszol, míg a férjed egy szeretővel lazul.


Én amúgy kicsit egyetértek veled, én voltam az egyik olyan kommentelő, aki azt írta, hogy eg félrelépést megbocsátana, DE az a baj, hogy a férfiak akik így gondolkodnak, azok


1. túlzásba esnek. Az nem apa, és nem férj, aki rendszeresen az éjszaka közepén ér haza a szeretőjétől és emiatt a gyerekeit hétszámra nem látja, tojik rájuk

2. aki elvárja ezt a fajta szabadságot, de afeleségének ugyanezt nem adja meg. Mert OK, neked tetszik a fordászlány :-) Rendben van! Nekem meg tetszik az edző a fitness teremben! Kezedbe nyomom a gyerekeket, meg a fakanalat, boldogulj egyedül este, ahogy én teszem nap, mint nap a te szeretőid miatt és megyek kicsit hancúrozni, jó?

Vagy ez már nem tetszene,???

2016. aug. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!