Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek melyik férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik férfit válasszam?

Figyelt kérdés

Kb. 2 éve vagyok szingli. Nem az a fajta szingli csaj, aki kergeti a pasikat meg kefél össze-vissza. Kiegyensúlyozott vagyok és 100%an továbbléptem az utolsó barátomon. Tisztában avgyk a képességeimmel, stb.


A türelem meghozta gyümölcsét, azóta 2 férfi is tetszik, mindketten inteligensek és figyelmesek.


Az egyik nagyon tetszik, szinte azonnal volt közöttünk valamiféle kapocs, de félek hogy manipulál. Nagy dumás, túl kedves és már 2 hét után szerelmet is vallott.. Nekem ez a tempó gyors, pláne hogy a 4 éves kapcsolata 2 hónapja ért véget...Ő azt mondja továbblépett, de szerintem ez nem egészséges még akkor sem..

Jelenleg munkanélküli és attól tartok, hogy nagy játékos.


A másik férfi visszafogottabb, szerényebb. Nagyon figyelmes és udvarias velem, bár nincs köztünk akkora nagy összhang. Én csodálom őt, a hogy állandóan adományozik és önkénteskedik, hogy mekkora lelke és szíve van. Ő biztosan nem játsza meg magát és benne aligha csalódhatok.


Ti hogy látjátok?


24/L


2016. aug. 22. 22:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%
Vajon lilahagyma vagy vöröshagyma legyen? Ugye érzed a probléma súlyát? Messze vagy még a kiegyensúlyozott nőtől, 24 évesen gáz itt tartani agyilag, lelkileg.
2016. aug. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%
Ha ennyit kell gondolkozni rajta, akkor egyiket sem. Olyat választanék, akinél fel sem merül a lehetőség, hogy vagy ő, vagy egy másik férfi.
2016. aug. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne áltasd egyiket se!
2016. aug. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se. Keress tovàbb...
2016. aug. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 rrrrrreennnnn ***** válasza:
28%
Bélát.
2016. aug. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
50%
En a masodikat valasztanam, sok sikert:-)
2016. aug. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
30%
Mind a kettővel feküdj le, amelyik jobb az ágyban, azt válaszd.
2016. aug. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Ha jon a szerelem nem gondolkodsz hanem mesz. Tul sokat agyalsz. Egyik sem a te embered.
2016. aug. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!