Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek melyik férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik férfit válasszam?

Figyelt kérdés

Kb. 2 éve vagyok szingli. Nem az a fajta szingli csaj, aki kergeti a pasikat meg kefél össze-vissza. Kiegyensúlyozott vagyok és 100%an továbbléptem az utolsó barátomon. Tisztában avgyk a képességeimmel, stb.


A türelem meghozta gyümölcsét, azóta 2 férfi is tetszik, mindketten inteligensek és figyelmesek.


Az egyik nagyon tetszik, szinte azonnal volt közöttünk valamiféle kapocs, de félek hogy manipulál. Nagy dumás, túl kedves és már 2 hét után szerelmet is vallott.. Nekem ez a tempó gyors, pláne hogy a 4 éves kapcsolata 2 hónapja ért véget...Ő azt mondja továbblépett, de szerintem ez nem egészséges még akkor sem..

Jelenleg munkanélküli és attól tartok, hogy nagy játékos.


A másik férfi visszafogottabb, szerényebb. Nagyon figyelmes és udvarias velem, bár nincs köztünk akkora nagy összhang. Én csodálom őt, a hogy állandóan adományozik és önkénteskedik, hogy mekkora lelke és szíve van. Ő biztosan nem játsza meg magát és benne aligha csalódhatok.


Ti hogy látjátok?


24/L


2016. aug. 22. 22:29
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
bocsi, nem a házasság topikba akartam!
2016. aug. 22. 22:29
 2/18 anonim ***** válasza:
48%
Egyiket sem érdemled meg! Nem tárgyak ők, hogy csak úgy válogass közülük! Gondolkozzál már! Te sem örülnél, ha te is csak egy választási lehetőség lehetnél.
2016. aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Ha így vacilálsz akkor egyiket sem szeretted meg igazán. Vagy ismerkedj még velük,vagy hagyd ezt,mert ennek nem kéne döntés kérdésének lennie
2016. aug. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
Előzőnél a pont. Azt mondtad "kiegyensúlyozott" vagy. Akkor meg mi a fenéért hülyítesz egyszerre 2 férfit?!
2016. aug. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Most jutottam arra a fordulópontra, amikor nem akarom egyiket sem hülyíteni. Helyette csak választok egyet, akivel folytatom, a másikat "dobom". Kedves első válaszoló, ez neked nagyon fáj. Megkérdezhetem, hogy miért?
2016. aug. 22. 22:36
 6/18 A kérdező kommentje:
mint mondottam, nem hülyítem őket, randiztam mindkettővel, egyikkel sem volt még csók sem...
2016. aug. 22. 22:36
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Az egyiktől félsz, a másik meg hidegen hagy. Ez remek...
2016. aug. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyik se a te embered...
2016. aug. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
37%

Első vagyok.


Azt írod: "választok".


Na innen látom, hogy neked is felesleges válaszolgatni.

2016. aug. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Egyértelműen a második lenne a jobb választás, de ha nagyon szerelmes vagy az elsőbe, akkor hagyd szegény másodikat, mert csak szenvedést okozna neki, ha összejönnétek, közben pedig te egy másik férfiról álmodoznál.
2016. aug. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!