Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan javíthatnék a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan javíthatnék a kapcsolatunkon?

Figyelt kérdés
Több mint 2 éve vagyunk együtt,abból 1 éve vagyunk házasok. Azért döntöttünk ilyen hamar a házasság mellett mert várandós lettem,de ez mellett ngyin szerettük egymást. Sajnos a kapcsolatunkat legjobban azvkezdte ki hogy a baba születése után pár órával elment. A szülés előtt egy hónappal hazasodtunk össze. Miután ez történt mindent ő intézett a temetéstől elkezdve az én ápolásomig(súlyos vérszegény és depressziós lettem) miután kezdtem helyrejonni a kapcsolatunk folyamatosan romlott. Tudni kell hogy teljesen különböző emberek vagyunk. Én vallásos vagyok ,ő nem. Ő társasági ember,én megvaz eset után szabályosan antiszociális lettem és gyűlölöm a társasági körét mivel folyamatosan ellenem uszítják. A legutóbbi eset az volt/az hogy újra teherbe estem ,viszont a párom egyre jobban elfordult tőlem,lekezelő volt velem,megszégyenített a haverjai előtt stb. Ugyhogy szakítottam vele. A szakítás miatt a szulei ,haverjai bebeszélték neki hogy azért hagytam el mert nem az övé a baba. Azóta újra összejöttünk, próbálja bizonygatni hgy ő nem hisz ebben a feltevésben. (pedig soha semmi okot nem adtam rá hogy bárki is azt állítsa rólam hogy csaló vagyok. Sosem csaltam meg senkit mégis bemocskolják a becsületemet) A lényeg az hogy azóta együtt vagyunk,osszekoltoztunk es együtt varjuk a picit. De Semmilyen kapcsolat ugymond nincs köztünk. Nem akar velem szeretkezni,ha rámászok akkor meg mindig van valami kifogása. Hiába vagyunk összezárva minden nap az alap dolgokon kívűl mint hogy "mi legyen a kaja?" Nem beszélünk. Mit tegyek? Mindenki ellenem van a környezetéből.Probaltam vele beszélni róla de egyszerűen nem válaszol semmilyen kérdésemre.

2016. aug. 22. 13:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
65%

anyósod gyereket akar, te meg úgy maradsz?

te lelkileg nagyon beteg ember vagy

2016. aug. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

19 évesen véletlen (vagy nem?) terhes lettél, hogy elvegyen a párod, majd 20 évesen újra végigcsinálod.

gratula.

nem maradtok együtt, vagy ha igen, akkor se szeret, meg fog csalni és ha megismer valakit, elhagy, mint a huzat

2016. aug. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Látom az értelmezéssel rengeteg gond van. Sebaj ,mindenki a saját igazát kergeti addig amíg ez meg nem tortenik vele is... Segítek! Nincs gyerekem! Az első MEGHALT kétoldalú tüdőgyulladásba a születése után 7oraval! A mostani előtt VÉDEKEZTÜNK óvszerrel!

Azt mondjátok nem támadtok ,de nem is értelmezitek az elhangzottakat már egyből megy az előítélkezés! Bem azert kertem tanácsot hogy lelkibeteg embernek állítsanak be csak azért mert több mindenen megyek keresztül 20 éves létemre mint más 40évesen. Es az is kicsit mar nevetséges higy nem merlegelitek összességében hogy mit irtan a férjemről. Nem ismeritek,de amit leírtam az felett is szemet hunytok ami pozitív csak azert hgy lehurrogjatok mást! Teljesen mindegy végülis!

2016. aug. 22. 15:17
 14/20 anonim ***** válasza:

"A legutóbbi eset az volt/az hogy újra teherbe estem "


...ebből mégis hogy a búbánatba kellett volna kikövetkeztetni, hogy te óvszerrel védekeztél?

(akárhogy is pattogsz meg vádaskodsz, valamit csak nem csináltatok jól, ha nem akartatok gyereket, megfelelően védekeztetek- gumi ellenőrzése stb.- mégis terhes vagy...persze puffoghatsz,de ez tény)


Itt megint mindeki hibás, csak a "véletlenül" terhes kérdező nem, aki persze rossz házasságban él és csöpögteti az infókat.


Nincs itt gond a válaszolók értelmi képességével (és meglepően egy irányú, normális válaszok érkeztek!), viszont kérdező, te kértél véleményt, te kérdeztél- mennyire intelligens dolog már leostobázni meg értelmezési nehézséggel küszködőnek beállítani mindenkit.


Ok, te vagy az angyal, te csinálod jól ezek szerint.

Ezt szeretted volna hallani hogy gratuláljunk a picike pocaklakóhoz vagy azt, hogy te vagy az ősanya, a mártír a meg nem értett csoda?


Vagy akkor mit szeretnél, ha a vélemények nem jók, mert nem egyeznek a te álláspontoddal?


(legközelebb akkor a tükörtől kérdezz:)


Azt írtad, hogy "mindenki ellenem van a környezetéből"- lám itt is. Nem lehet, hogy a te készülékedben is van egy csepp hiba?

Azért elgondolkodhatnál ezen a bicskanyitogató stíluson, de persze nem muszáj, mert élheted a jelenlegi érzelmileg sivár, sehová sem vezető, elhidegült házasságodat is tovább- pár hónap múlva majd gyerekkel is.

2016. aug. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Kedves legutóbbi kommentelő!


Normális ember ismeretlenül nem ragaszt ilyen jelzőket másra!

Az informálatlansagodbol latom hogy csak a drámát csinálod (meg talan a sajat jellmezodet akarod kivetitebi másra) nen vagyok elmebeteg higy egy gyerekkel kossem magam mellé! Szerintem ezt bizonyitottam azzal hogy elhagytam. Itt nem én vagyok a lelkibeteg.



Ezelőtti kommentelő!

Ha visszaolvasod az egeszt eszreveszedvhgy nem én kezdtem személyeskedni. Vagyvha nalad az személyeskedés hogy kiállok magam mellett akkor vannak gondok.


Azzal


zárom ezt a beszelgetest hgy mindenki nezzen magába es kicsit gobsolkodjon el azon ha vele történne meg az hogy teherbe esik es ugy teszi le a szakmajat es az érettségit,majd ezután a vart baba meghal,a házassága tönkremegy és NETÁN ha tanácsot kér valakitol/kiktől. Akkor csak annyit kap hogy: Te lelki beteg vagy,te nem vagy normális, a gyereket veszelyeztetetd. Es mindezt ugy kaod a pofadban hgy bem is ismerik a tortenet részleteit ilyenkor mit csinalnatok? Raadasul úgy hogy ez mellett még rengeteg dolog van ami miatt stresszelnedbkell magadat?


Mindenkinek köszönöm a válaszát!

Külön köszönöm azoknak akik az ember lelkébe taposnak egy tanácsért.

Illeteve az előítéleteket is nagyon köszönöm! Sokat segítettetrk ezzel!

2016. aug. 22. 15:32
 16/20 anonim ***** válasza:
51%

Hát, akkor kérdező, várunk ide vissza cirka 8-10 év múlva arról elmélkedni, hogyan ment rá az egész fiatalságod egy működésképtelen tinikapcsolatra. Úgyse tudunk neked semmilyen tanácsot adni, mert mindenre van válasz (még ha csak annyi is, hogy burkoltan értelmi fogyatékosok vagyunk meg értelmezési problémákkal küzdünk) vagy kifogás vagy újabb válasz, amivel a mi értékrendünket sértegeted kiforgatott szavakkal és személyeskedéssel. Az egyetlen probléma az, hogy a döntéseiddel nem csak magadat, hanem a gyermekedet is bántani fogod, de erre a kamaszkorból éppenhogy kinőtt agyaddal még nincsen sajnos rálátásod. Mikor meg már lesz, akkor meg már késő bánat.


Részvétem a gyermeked miatt. Minden jót neked.

2016. aug. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
más védekezik és nem olyannak szül, aki amúgy leszarja, csak azért veszi el, mert megszólják a faluba'
2016. aug. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de hiába hajtogatod, hogy nem akartad a babát, te is ugyan úgy hibás vagy. Azt megértem, hogy elvezetni nem akarod, pont ezért kellet volna óvatosabbnak lenni. Egyáltalán nem illetek össze a férjeddel. Csak szépen besavanyodtok mindketten. Vagy ő eljárkál te meg ottmaradsz egyedül a babával. Attól hogy terhes lettél, nem kellett volna hozzá menni.
2016. aug. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak a baba miatt van veled, ezen nem igazán tudsz javítani.
2016. aug. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

kedves kérdező, hihetetlennek tartom, hogy mindenki arra biztat, hogy add fel a kapcsolatodat, és téged hibáztat, hogy miért fogant meg a gyerek még egyszer.


én azt javaslom, hogy harcolj még a kapcsolatotokért, mert ha a férjeddel most megint együtt vagytok, akkor biztosan nem hunyt ki még benne minden szeretet irántad.

könnyen lehet, hogy valami miatt nem dolgozta fel az előző baba halálát.


próbáld meg rávenni, hogy menjetek el közösen párkapcsolati tanácsadásra, ha nem hajlandó veled beszélni. ha babát vársz, próbáld meg magad mellé állítani a rokonságát, anyósodat, hogy segítsenek - egy unoka érdekében sokmindenre képesek a leendő nagyszülők.


nagyon sajnálom, hogy az előző babád meghalt, és a Jóisten segítsen neked a küzdelmeidben. ne törődj a sok károgóval, itt nagyon sok botcsinálta "tanácsadó" van, aki többet ront, mint használ.

2016. aug. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!