Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan javíthatnék a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan javíthatnék a kapcsolatunkon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ami fontos: távkapcsolatban élek a párommal. Mielőtt el kellett mennie messzire, kb. 1,5 évig együtt voltunk. Nemrég találkoztunk (3 hónapig nem láttuk egymást). Egy másik kontinensről jött hozzám viszont sok estét a barátaival töltött, még az utolsót is és velem azután töltött pár napot, hogy veszekedtünk ezen.


Úgy érzem megtépázta az itt töltött időszak (2 hétig volt itt) a kapcsolatunkat a sok veszekedés miatt de úgy váltunk el, hogy folytatjuk.


Miután elment, nem sokat beszéltünk. Tegnap előtt reggel egy üzenetet váltottunk, majd miután megígérte, hogy ír később, nem írt abban az időben. Csak órákkal később és bocsánatot sem kért. Aztán tegnap reggel írt egy darab üzenetet, majd egész napra eltűnt és este 12-kor beszéltünk megint az én kezdeményezésemre. Mondtam neki, hogy nagyon elhanyagolva érzem magam. Ő azt mondja, nem tehet eleget annak a kérésemnek, hogy öt percenként írjon és egész nap a telefonon legyen. Ötször mondtam neki el, hogy nem ezt várom el, egyáltalán, hisz tudom, hogy vannak teendői. DE. Amikor itt volt Magyarországon, a barátaira mindig volt ideje. Tudom, hogy jelenlegi tartózkodási helyén is rengeteget van a barátaival. Annyira bánt, hogy nem én vagyok neki a legfontosabb. Mert nekem Ő. Mégegyszer hangsúlyoznám, nem nonstop beszélgetést várnék el, hanem 1. ha megígéri, hogy ekkor és ekkor ír akkor betartja. Sajnos rengetegszer ígér valamit és nem tartja be. 2. nem igaz, hogy nincs napközben 1 perce. Csak annyit írni, hogy szívem jól vagyok csak kicsit elfoglalt. Később beszélünk. Ennyi. Ez kb. 30 másodpercébe kerülne, de nem. Azt monda, neki ez a maximum. Viszont volt, hogy többet írt.


Tegnap miután nem sikerült eredményre jutnunk letette és visszahívtam, hogy ne veszekedve váljunk el de nem vette fel. Azt írja túl elfoglalt ahhoz, hogy egy témáról beszéljünk állandóan. Erre nem válaszoltam mert úgy érzem, én vagyok az aki próbálja életben tartani a kapcsolatot. Távkapcsolatban szerintem alap kéne, hogy legyen a napi kommunikáció, hiszen így érezni, hogy ilyen távolról is részesei vagyunk egymás életének. Igazából nem csak a mostani fáj nagyon, hanem az, amikor itt volt és a barátaival töltött sok estét, velem pedig alig csinált közös programokat. Én is szeretek kimozdulni és néha jó, ha csináljuk a magunk dolgát másokkal de itt helyettem csinált dolgokat, nem mellettem.


Köszönöm a válaszokat! Kérlek ne írjátok, hogy szakítsak, inkább azt, hogy hogyan közelíthetném meg ezt a problémát!


2016. jún. 27. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Odaírtad,hogy ne válaszoljuk azt,hogy szakítsatok, de elkell hogy szomorítsalak.

Ebből már nem nagyon van jó kiút.

Az írásod alapján úgy tűnik,hogy kiszeretett belőled, hiszen egy szerelmes férfi nem így viselkedik. A minimum lett volna,hogy azt a kis időt az országban veled tölti.

A másik meg, már rendezni sem akarja a problémátokat, mindig kifogást talál. Az nem ok,hogy elfoglalt, hisz tudod a jó öreg közmondást: Mindenkinek arra van ideje amire szakít.

Más megoldás nem nagyon van, hisz ahogy látom te megtetted a tőled telhetőt, hívtad, próbáltál beszélni vele. Ennél többet nem tudsz tenni, hisz bármit mondasz nem érdekli.

Én a helyedben nem várnám a semmit, hisz így egy csomó idődet elpazarlod, ahelyett,hogy élnéd az életed és lehet megtalálnád a tényleg neked valót.

2016. jún. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet.Mindenképpen beszéljétek meg!Nekem is úgy tűnik,nem szeret már. :(
2016. jún. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az elottem szolokhoz.


O mar megoldani sem akarja, de ahhoz gyava, hogy kimondja, hogy vege. De nem mernem azt se lefogadni, hogy nincs neki mas kint :(


Ugyanakkor nem tudom hogy o most veglegesen van-e kint, esetleg milyen perspektivak vannak a kapcsolat folytatasara.


Elkepzelheto, hogy talonban tart mig haza nem jon, mert vegulis itthon a szexet megkapja toled, de ugyanakkor kinn azt csinal amit akar.

Amit nem ertek: nyilvan egy parkapcsolatban fontosak a kulon programok is, de ha valaki csak ket hetre van otthon, akkor miert nem tudja neha elvinni a baratozos estekre a baratnojet is? Ha annyira fontos?


Ezt irom azert mert en is kulfoldon elek, jo messze Magyarorszagtol, igy sajnos messze nem tudok annyit hazamenni, hogy mindenkire tudjak idot szakitani, es emellett a csaladdal is lenni, meg elvezni is a szabadsagot. Ezert, hogy ne legyen nagy rohanas, altalaban le szoktam szervezni 2-3 idopontot valahol ami mindenkinek jo, es beulunk valahova, dumalunk, stb. Vagy pl a gyerekes baratokkal kozos allatkert, ilyesmi. De igyekszem ugy szervezni, hogy akik fontosak, azokat akar egy szervezett program kereteben egyutt lassam...

2016. jún. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!