Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Te a szerelmedhez mentél hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te a szerelmedhez mentél hozzá?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat gondolkozol ezen a témán. Eddig csak egy férfit szerettem, pedig 26 éves vagyok és több kapcsolatom volt, de az az egy szerelem össze sem hasonlítható a többi szeretet érzéssel. A szerelmemmel nem lett volna boldog életem, nem véletlen ment tönkre a kapcsolatunk. Ezt régen is tudtam, és most is tudom. Nemrég találkoztunk 5 év után véletlen, és mindketten éreztük(mondta), hogy az érzés nem változott. Nem mennék bele újra, de úgy érzem ilyen heves és lángoló szerelem nem működhet hosszú távon. A barátaim férfiak és nők is azt mondják, olyat kell találni, akivel együttműködve haladunk a közös céljaink felé, akiben megbízunk, és tetszik annyira, hogy lefeküdj vele egy életen át. De én ezt kevésnek érzem, ahhoz képest, amit szerelemként átéltem. 3 éve egyedül vagyok, mert nem találok hasonló érzést, de most jutottam el oda(mert felmerült az újrakezdés lehetősége) hogy talán nem is ezt kellene keresnem. A barátaim szerint szerencsés vagyok, hogy átélhettem ezt egyszer, nem kellene mindent akarnom, mert sosem fogok mindent megkapni, es boldogtalan leszek.


Szóval érdekelne, hogy mit gondoltok, biztonságra, nyugalomra és kiszámíthatóságra kellene törekednem, mert ez boldogabbá teszi az embert? Esetleg szerelmet keresnem, hátha egyszer megszeretek valakit, aki mellett boldog tudnék lenni hosszútávon is? Ez már évek óta nem jön be.


2016. aug. 16. 15:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nem. A házasságom egy logikus döntés volt.

Titokban meg abba lehetek szerelmes, akibe csak akarok! ;)

2016. aug. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Igen. A második szerelmemhez. És ez az érzés egészen más, mint amit az első iránt éreztem, ami nem azt jelenti, hogy kevesebb.

Ha hasonlattal kellene leírnom, az elsőnél lángoltam. A másodiknál meg olyan, mint amikor egy vízi áramlat, egy örvény húz valahová. Iránta már az előtt éreztem valamit, hogy az életben megismertem volna, és vele nagyon meg is értjük egymást, mindent meg tudunk beszélni.

2016. aug. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
35%

Az igazi egy nagy hulyeseg

Nincs igazi

Ket gyarlo ember van akik vagy osszeszoknak vagy nem.

A langolo mindent elsopro szerelem hormonok jateka kemia ideig oraig tart aztan elmulik.

Es itt a lenyeg ha elmulik mi marad a kapcsolatbol amite lehet epiteni...

Szerelem szuper szarnyakat ad drogozza az agyat dopamin szerotin stbstb de ettol egyuttmukodni es elni kozossen nem tanul meg egy par.

Olyat kell valasztani aki szerelem nelkul is tarsad baratod szovetsegesed egy eletre.

Bonus ha par evente ujra es ujra beleszeretsz

2016. aug. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

IGEN!!! A férjem életem szerelme. Mint a filmekben. Az első találkozás után egymásba szerettünk. Ha 2méterre álltunk egymástól akkor is bizsergett a bőröm. Nem tudtam enni. Aludni. Csak rá tudtam gondolni.


Ő a legcsodásabb ember a földön és elfogad olyannak amilyen vagyok. Nem akar megváltoztatni. Folyton azt lesi hogy tehetne nekem jót. Senkivel nem volt ilyen jó a szex sem.


Nem akrtam hozzá menni máshoz. Csak hozzá. A barátaimtól azóta is hallgatom hogy perszeeee te sosem mész férjhez mi? Még az exem is megjegyezte akivel jóban vagyok hogy bezzeg hozzá sosem akartam. Na igen. Ez a szerelem. Ja nem. SZERELEM.


Azt hogy jol dontottem-e majd az idő megmondja. De ő az első ffi az életmben akit ennyire és mindennél jobban.


Ha ez az érzés nem lenne max akkor házasodtam volna meg valakivel ga gyereket akartam volna. Persze nem kell hozzá házasság de nekem alapfeltétel. Viszont nem vágyom gyerekre. Igaz van időm ezt is meggondolni. Férjhez se akartam menni 😊

2016. aug. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Létezik IGAZI. Csak a kételkedők még nem talàlkoztak vele. Akivel csak összeszoksz, az megalkuvàs.
2016. aug. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

26 ev hazassag utan allitom igazi nincs

Az igazi erzese elmulik par ev alatt aztan marad szovetseg baratsag kozos cel szexualis oszhang

2016. aug. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Sajnálatos, hogy te 26 év után nem érzed igazinak a párodat.
2016. aug. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Mi az hogy igazi ?

Egy hazassag karbantartasa kemeny munka eveken keresztul IGAZI munka.

Aki az igaziban hisz az nem dolgozik a hazassagan ezert nincs igazi.

Igazi alomvilagba ringat oh oooo azxigazi magatol megy minden

Pedig

Turlem kedvesseg egyutt toltott ido tolerancia szeretet stb stb mem magatol megy

2016. aug. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki az ő igazijànak tartja a pàrjàt, attól még nem gondolja azt, hogy minden működik magàtól. Nem jelenti azt, hogy kèszpènznek veszi a màsikat. Csak a buta emberek gondolkodnak így. Az igazi , a lelki tàrs, akivel összepasszoltok , úgy mint senki màssal koràbban, akivel mély és erős szerelmet éreztek egymàs irànt. Nem holmi 1-2 év alatt elmúló fellàngolàst. stb stb. Tudnàd ha màr talàlkoztàl volna ilyen emberrel. Megéreznéd.
2016. aug. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!