Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miert mentel hozza a ferjedhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mentel hozza a ferjedhez?

Figyelt kérdés
2015. szept. 24. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert szeretem, és megtaláltam benne az igazit. (Természetesen kölcsönös a dolog) Mi másért mentem volna?
2015. szept. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezt kerdem magamtol mikor koszos munkasruhaba ul a tiszta ulogarniturara ujra es ujra
2015. szept. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Nem Melos csak bogaig benne turkal az ocska mechanicus autojaba

Budos koszos olajos hobbybol

2015. szept. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert nem találnék olyat, aki jobban szeret és többet tesz értem, mint ő. Ez komoly, nem önbizalomhiányos, elkeseredett "az se baj, ha megrugdos, csak néha szépen szóljon hozzám, úgy se találok mást" értelemben mondom.
2015. szept. 28. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Hármasnak: Szégyen meló? Hol élsz?
2015. szept. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!