Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A leánybúcsúmra hívhatok fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leánybúcsúmra hívhatok fiú barátokat?

Figyelt kérdés
3 lányt leszámítva csak fiúbarátaim vannak. Furcsa lenne ha őket is hívnám a leánybúcsúmra?
2016. aug. 11. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne? Biztos cukik lesznek, ahogy a fütyi alakú szívószállal a szájuk sarkában ezreseket dugdosnak a csippendél fiúk nadrágjába.

:)


Egyébként persze, lehet, de akkor ne legyen klasszikus leánybúcsú, csak sima bulinak nevezném.

2016. aug. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hívhatsz
2016. aug. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha lesz ilyen sztripper-lecuppantós, tejszínhabos buli, lehet, hogy annyira nem lesznek oda a buliért, de ki tudja, még a végén felszabadulnak, akár a leláncolt Prométheusz.
2016. aug. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem az. Nekem mindig fiú barátaim voltak, ennek megfelelően a lánybúcsú is úgy nézett ki hogy kb a srácok szervezték meg, és volt talán 4 lány és mindenki más fiú.

Hát hallod olyan estét raktak össze, és olyan programot szerveztek hogy szerintem messze verte a legtöbb sörözős, sztriptízes legénybúcsút.


Ha ők a barátaid akkor mégis kit hívnál meg rá? nincs ebben semmi furcsa szerintem.

2016. aug. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha férjhez akarsz menni, és nem akarsz hamar elválni, akkor nem, sőt semmilyen férfi sem lehet ott. Egyéb esetben, természetesen igen.
2016. aug. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lol utolsó... :D Te is valami értelmi fogyi lehetsz alacsony önértékeléssel.
2016. aug. 15. 15:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy csak neked túl nagy az arcod. Mert annyira nem tudsz semmit, hogy azt hiszed, hogy mindent tudsz. De remélem, hogy legalább szép vagy.
2016. aug. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem csak szép, de intelligens is. Aki képes helyén kezelni a dolgokat és értelmezni férfi és nő között a barátságot. Túl sok nő árult el és volt kétszínű ahhoz hogy megbízzak bennük. A fiú barátaimra ellenben mindig számíthattam (és soha nem kavartunk, soha nem volt köztünk több mint barátság). Persze ezt olyannak, aki nem hisz férfi nő közti barátságban nem fogom tudni megmagyarázni... :D
2016. aug. 17. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!