Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet manapság új barátoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet manapság új barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

Talán nem egészen jó a kategória, mert nem párkapcsolatot keresnék, de talán itt van a legtöbb olyan ember, aki értelmes tanáccsal tudna szolgálni.

Ha az ember már nem egyetemista, hanem dolgozik, akkor a munkahelyen kívül szerintetek még hol lehet ismerkedni?

Kicsit azt érzem, hogy a munkahelyen már mindenkinek megvan a saját kis élete, nem igazán szorul rá, hogy új emberekkel szorosabb barátságot alakítson ki. Persze, napközben elvagyunk, de utána mindenki hazamegy a barátjához/barátnőjéhez, családjához.

Az egyetemi barátok szétszóródtak az ország (meg a világ) minden részébe, örülünk, ha évente egyszer össze tudjuk szedni a csapatot.


Van ötletetek? Ki hogyan került bele egy-egy új társaságba?


2016. máj. 22. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Én társaságba sosem tartoztam, de sokkal több barátot szereztem netről, mint suliban, egyetemen együtt.

Vannak netes közösségek, ha van hobbid, akkor ott találhatsz embereket, ha egy településen laktok, akkor össze is lehet járni.

2016. máj. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, én is ugyanezt tapasztalom, néha meló után elmegyünk sörözni vagy kajálni de ebben ki is merül a dolog, mindenki megy haza a párjához és vele csinál közös programokat. Igazából én is totál ilyen voltam szóval megértem valahol, viszont most már szingli vagyok így meg nemhogy elutazni valahova még a parkba sincs kivel lemenni.
2016. máj. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem messze lakik a párom. Vele tudnék programot csinálni, csak hát ha nincs itthon, akkor így jártam:D Barátnőmmel sokszor összejárok, de ő nem vevő mindenre (pl. nem ugyanazokat a zenéket szeretjük, így kevés olyan koncert van, amire el tudunk menni együtt).
2016. máj. 22. 17:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést én is feltehetném :)


A régi főiskolai évekből jövő ismerősök szanaszéjjel a világban (Németországtól Ausztráliáig).


Nekem a hobbik, jöttek be, sportolni, kirándulni kezdtem, bár sajnos ott is sok az olyan ember, akivel marha jól megérted magad, de egy sörözést már nem lehet összehozni vele.


Sajnos mostanában mindenki pánikszerűen gyerek projectben van, ami mondjuk a korosztályomnál érthető, így megint kezd szétesni a felépített társaság, mert jönnek a babák.

2016. máj. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A hobbikkal is az a baj, hogy ha magányos tevékenység, akkor közben nem tudsz ismerkedni. Ha meg csoportos, akkor először kellene valaki, akivel el lehet menni, mert egyedül senkinek nincs kedve odaállítani egy vadidegen társaságba:D

Nehéz dolog ez...:)

2016. máj. 23. 20:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyetemistaként is ilyen problémákkal küzdök, pedig nem tartom magam introvertáltnak, csak mindenki megy a maga kis dolgára suli után. Tényleg valami csoportos hobbi lenne a legjobb, nagy bátorság kell egyedül elmenni de biztos megéri :D
2016. máj. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó: Hanyadéves vagy? Az egyetem elején nálunk is ez volt a probléma, de aztán egy jól szervezett bulival megoldódott a dolog, és a végére totál összenőttünk:)

Legyél te a frontember, szervezz valami csapatépítést:)

2016. máj. 27. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!