Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Baj ha barátokat nem hívunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha barátokat nem hívunk az esküvőre?

Figyelt kérdés

Ősszel lesz az esküvőnk, de nagyon szűk körű, csak a szülők,nagyszülők, testvérek lesznek ott.

Se unokatesók, se keresztszülők stb. Amúgy sincs velük különösebben nagy kapcsolatunk, meg nem is lesz lagzi, csak egy vacsora a polgári szertartás után.

A férjemnek közelebbi barátai nincsenek, inkább csak haverok. Nekem van 1-2 jobb barátnőm, de mivel tényleg csak a közvetlen család lesz ott, így nem tervezem őket sem meghívni, mert furán venné ki magát, hogy rokonok nagy része sincs ott, barátokat meg hívjunk.

Szerintetek ez ciki?

Komolyan, sokszor azért nincs kedvem az esküvőhöz, mert csak a baj van belőle kit hívjon meg az ember kit nem.


2016. júl. 31. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is csak szûk családom (addigra max 3 fõ) jön majd.
2016. júl. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem nem baj. én legalábbis megérteném, és a barátnőimtől is elvárnám hogy megértsék. nektek legyen jó az a lényeg :)

22L

2016. júl. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki? Szűk családos esküvőt szeretnétek, a barátok pedig nem család..

Teljesen feleslegesen pörögsz ezen.

2016. júl. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a lánybúcsún és a legénybúcsún majd ünnepeltek a barátokkal.

és magára a ceremóniára is meghívhatjátok a barátokat, csak mondjátok el nekik,hogy a vacsira nem hívjátok meg őket, mert szűk körű,csak család lesz ott. nem hiszem,hogy ezen megsértődnének

2016. aug. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!