Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire haragudnál, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire haragudnál, ha a legjobb barátnőd nem menne el a lánybúcsúdra?

Figyelt kérdés
Én vagyok a "legjobb barátnő", és egy óra múlva jelenésem van a barátnőm lánybúcsúján, amit egyébként én szerveztem... Semmi kedvem menni. Erőltetett baromság az egész túrós farkú chippendale-lel, álszent koszorús lányokkal, meg a Kenya barátnőmmel, aki egész éjjel azzal lesz elfoglalva, hogy a vőlegénye biztos megcsalja... Én erre nem vagyok kiváncsi, nagyon gáz? Vagy nagy levegő, sok bor és túl élem?
2016. aug. 6. 19:02
 1/10 A kérdező kommentje:
Kenya helyett menyasszony, csak kijavította a telefon. Bocs.
2016. aug. 6. 19:04
 2/10 anonim ***** válasza:
Hat, ha lenne valami igazi dolog, ami kozbejott (halaleset, hirtelen elutazas stb.), akkor megertenem, de amugy csak leszerepelnel elottem mint barat, mert az ilyen kamukat siman ki lehet szurni. Szep kis barat vagy ugy mellesleg... ha ennyire szar lesz a leanybucsu akkor miert nem szerveztel jobbat? Miert most nyavalyogsz?
2016. aug. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ő kért meg rá, hogy szervezzem meg neki az igényei szerint. Tudja jól, hogy mi a véleményem az egészről.
2016. aug. 6. 19:12
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az o lanybucsuja, az o kerese, o a kozeppont, mindenki mas meg tamogassa es tegyen rola hogy jol erezze magat a lanybucsun. Az o esteje, szoval menj el es ne szurd el.
2016. aug. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az eskuvore se menj
2016. aug. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben igen, nagyon megharagudnék. Ha nyomós oka van rá, hogy ne jöjjön el, oké. De csak annyi, hogy "épp nincs kedvem"...rosszul esne. Nagyon rosszul.
2016. aug. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gondolom legjobb bno mar hol elire tudta,h semmi kedve. Ezert meg meghivaskor kitalalhatott volna vmi alibit maganak.Ha most szolna akk csalodott lennek nagyon.
2016. aug. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*már jó előre tudta ,bocsi :)
2016. aug. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na, túlélted?
2016. aug. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Túl...
2016. aug. 7. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!