Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasság válás majd újabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság válás majd újabb házasság esetén hogyan változhat a nevem?

Figyelt kérdés
Tegyük fel,hogy én Szabó Anna vagyok és férjhez mentem Kis Pistához. A nevemet megváltoztattam Kis-Szabó Annára. Azonban elválunk de a nevemet megtartottam. Ha újra férjhez megyek máshoz pl. Kovács Attilához akkor a vezetéknevemet kérhetem az első és második férjem után ? Tehát lehetek Kis-Kovács vagy Kovács Kis Anna és az eredeti Szabó vezetéknevet elhagyhatom ? Jelenleg amúgy elvált vagyok és érdekelne ha újra házasodok milyen opciók vannak. Amúgy azért ragaszkodok az első férjem vezetéknevéhez mert gyönyörű és ritka ( az enyémmel ellentétben ) :) és a gyerekeink vezetékneve is az övé.

2016. aug. 6. 15:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ekkora problémát ebből.



Kiss Anna voltam HAJADONON és megváltoztattam Nagy Emesére.


Mellesleg úgy hogy cégem van. Nem volt gyors, de közben tudtam repülni is, semmi gond nem volt ezzel.

2016. aug. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!