Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férj problémás barátai?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férj problémás barátai? Agybajt kapok!

Figyelt kérdés

Férjem gyerekkorától kezdve egy elég lezüllött alkoholista, de szerintem azóta ráadásul drogos bagázshoz tartozott.

Felnőtt, jöttem én, a férjem inkább velem foglalkozott, mint velük - pedig többször én kértem, hogy menjen át hozzájuk -, a barátai megsértődtek, jött a szöveg a hátam mögött, hogy én fordítom ellenük, holott egy szót nem szóltam.

Többször átvágták, majd végül meg is lopták, amikor kikérte magának, bezárták és megfenyegették - itt is megkapta többek között, hogy miattam ment tönkre a nagy barátság :)

Ez volt az első és utolsó eset, hogy beleugattam a dologba, és akkor végre ott is hagyta őket.

Évekig nyugtunk volt, talált magához illő, normális társaságot, de ezek megint előkerültek. Közülük egyedül a férjem vitte valamire, természetesen bele akarták rángatni valami kétes üzletbe, hál' Istennek ezt átlátta, lekoptatta őket.

Két év telt el csendben, de megint itt vannak!

Addig hívogatták, míg a férjem beadta a derekát egy találkozóra.

Már most görcsben áll a gyomrom, mi a fenét akarnak tőle már megint. Egyáltalán nem bízom bennük, a férjem naiv, még csak az kell, hogy rávegyék valami hülyeségre.

Nem tudom, ilyenkor mi a teendő, mert sosem szoktam beleszólni a dolgaiba, oda megy, ahová akar, azzal akivel akar, de ezt én most nagyon nem szeretném.

Nektek van már ilyen tapasztalatotok? Ilyenkor mi a helyes?


2016. aug. 1. 09:44
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ha kicsit zagyva lett, de a szomszéd felújít, és a saját gondolataimat sem hallom :(
2016. aug. 1. 09:44
 2/9 icu75 ***** válasza:
100%
Van okod idegeskedni,de a férjed szerintem már bizonyított előtted. Bízz benne! Azért persze figyelj oda,az sosem árt! :-)
2016. aug. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
"Férjem gyerekkorától kezdve egy elég lezüllött alkoholista..." - eddig olvastam. Te szakajtottad, te szagoljad. Ne most kezdj panaszkodni, mikor a nyilvanvalo tenyek ellenere is voltal olyan buta, hogy hozzamenj.
2016. aug. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó! Legalább az első mondatot olvasd el és értelmezd mielőtt hozzászólsz valamihez.
2016. aug. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Elolvastam. Tovabbra is a drogos, alkesszekkel log, akik ra tudjak beszelni barmire. Nem volt tobb kerdesem.
2016. aug. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom miért szavazzatok le, igaza van. Minek ment férjhez egy olyan emberhez, akinek nincsenek önálló gondolatai és pár lezüllött drogos bármire rá tudja beszélni? Ha nem tetszik az igazság akkor ne kérdezd meg idegenek véleményét...
2016. aug. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért csak megkopik az a nagy barátság, voltak évek nélkülük, meg most is két év.

Elég durva eseményeket írsz, a férjed akármilyen naiv, de csak tanult belőlük.

2016. aug. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem helyén van az esze, mert a jó életet választotta. Hagyd menni ismét megégeti magát és visszasiet hozzád.
2016. aug. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2016. aug. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!