Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek azok is vágynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek azok is vágynak majd házasságra akik a 90-es évek liberalizmusában születtek?

Figyelt kérdés
2016. júl. 25. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én 96-os vagyok és azt kell mondjam,hogy a korosztályomban tényleg alig van olyan(átlagos vagy átlag feletti kinézetű)pasi,aki komoly kapcsolatot akar.A többséget csak a szex hajtja.De elmondásuk szerint akarnak majd házasságot és családot,5-10 év múlva.


Nem tudom,hogy ez csak azért van-e,mert még fiatalok,vagy azért,mert ennyire szabad világba születtünk...lehet mindkettő.De tény,hogy én is majd csak 26+ évesen szeretnék megállapodni.

20L

2016. júl. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Tök mindegy milyen korban születtek, miben nőttek fel, ha érett emberekké válnak, akkor vágyni fognak családra, kertesházra, kutyára, meg a többire. Ez biológia, a fajfentartó ösztön a celebkorszakban is létezik...
2016. júl. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem születési évtől függ, hanem egyéntől. Én és a barátom is 95-ben születtünk és szeretnénk majd összeházasodni, egy szekérnyi gyerekkel körítve. Régen ugyan hülyeségnek tartottam a házasságot, de aztán találkoztam a barátommal, és tudom hogy vele akarok megöregedni.

Ellenben ismertem olyan 30-as pasit, akinek eszében sem volt megházasodni, ő meg ugye nem 90-es gyerek... :)

2016. júl. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A 80-as, 90-es években született lányok között alig van olyan, aki szeretne férjhez menni vagy gyereket szülni.
2016. júl. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91-es vagyok, jelenleg nem vágyom házasságra, viszont ha találok olyan lányt, akibe beleszeretek, akkor őt elveszem. Ha nem, akkor agglegény maradok. Amúgy párkapcsolatokkal is így vagyok, ezért nem volt még 1 sem. Inkább vagyok egyedül, mint olyan mellett, akit nem szeretek. Addig is bőven kielégítenek a szexkapcsolatok.
2016. júl. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sem korfüggő, meg hogy melyik évben született..Sokkal inkább egyénfüggő. Én pl 94-es vagyok, azaz 22 éves és nem akarok sem házasodni, gyereket meg pláne nem. Amióta az eszemet tudom, ezt mondogatom és ezt a mai napig így gondolom, sőt napról-napra egyre erősebben..Egyszerűen a házasság nem mozgat meg, nem érdekel, totál hidegen hagy és nem is vágyom rá. A gyerekekhez meg nincs türelmem, idegrendszerem. Sokszor magamhoz sincs, nem hogy még egy gyerekhez..Nem is nagyon csípem őket. Sok más velem egykorú pedig tökre vágyik rá. Tehát szvsz embere válogatja.
2016. júl. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80-as években születtem. Nem vágyom házasságra.
2016. júl. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem korfüggő. Egy olyan férfi, aki tanul más hibájából, és nem csak a sajátjából, az nem nősül meg.
2016. júl. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Liberális vagyok, ettől függetlenül szeretnék házasságot.
2016. júl. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igaz 89-ben születtem, de most volt az esküvőnk, és több is az ismeretségi körömben az én korosztályomból. Szóval egyetértek az előttem szólókkal, nem attól függ mikor születtél.
2016. júl. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!