Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van innen visszaút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van innen visszaút?

Figyelt kérdés
Van két közös gyerek, de nincs házasélet, és lett egy harmadik gyerek egy másik pasitól. Szétköltöztek, válófélben vannak. Visszafogadhatja még a férj szerintetek?

2016. júl. 15. 16:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem lenne semmi értelme.
2016. júl. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

"nincs házasélet"


Ha ezzel a hölgyeménynek problémája volt, akkor megbeszélhette volna a férjével, vagy ha ez nem opció, mert a férj nem akarta, nem érdekelte stb, akkor megmondja, hogy számára már nem boldog ez a kapcsolat és szépen elválik. Aztán teszi szét a lábát másnak miután szakított tisztességesen.

Annyi esze lehetett volna, hogy legalább védekezik. Azt meg hagyjuk, hogy véletlen volt... ezen az oldalon minden második csaj véletlenül lesz terhes...persze hogyne.

2016. júl. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

hát, nagy hülye lenne a férj, ha visszafogadná a nőt. akármikor ránéz a gyerekre, az jut eszébe, hogy B+, na ez a kis fattyú nem tőlem van.


nem hinném, hogy bevállalja. egyébként a nő meg jó ostoba, hogy nem diszkréten dug félre és védekezik.


most komolyan, mit hitt, hogy a férje felneveli a szeretője gyerekét?

2016. júl. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Azért, mert a pasi hibájából nincs házasélet, attól szerinted elfogadható, hogy a csaj félremegy? Szerintem egyáltalán nem ez lett volna a megoldása.

Ha esze van a pasinak, nem fogadja vissza ezt a nőt.

2016. júl. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Gondolom egyedül, három gyerekkel nem felhőtlen az élet, főleg miután kiderült, hogy a szeretőnek csak dugni kellesz, de többre nem. Nem hogy nevelgesse a két hét hozott gyereket, meg aki becsúszott tőle ...

Így most azért arra mégis jó lenne a férjed, hogy eltartson titeket.


Szerinted ebben neki mi a jó!?


Inkább fizet némi gyerektartást, éli világát, és keres olyan nőt, akit kíván, és van szex.


Ne reménykedj.

Keress egy harmadik balekot, aki eltart egy komplett családot, némi kinyúlt, szétszült muffért cserébe. Legfeljebb szülsz egyet annak is, hogy megfogd, ez eddig is jól bevált.

2016. júl. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Szerintem igazatok van, nyilvánvaló, hogy nincs visszaút, nem is lenne értelme, magának a házasságnak sem volt. De azért nem kell rosszindulatúnak lenni, nem csak a nő szúrta el. Nem értitek a női gondolkodást. Ő még egy ilyen rossz házasságot is fenn akart tartani, a babát pedig nem akarta megölni.
2016. júl. 28. 07:01
 17/18 anonim ***** válasza:

16. Hogyne érteném a női gondolkodást, hisz nő vagyok....

Nehogy már szent legyen ez a nő azért, mert fenn akarta tartani a rossz házasságot és nem akarta megölni a gyereket. Ettől még hibás, nem kicsit. Én nem vitatom, hogy a pasi nem követett el hibákat, biztosan igen (amúgy mindenki követ el hibákat), de ez akkor sem megoldás, amit a nő csinált.

2016. júl. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
pasi IS követett el hibákat. Így helyes. Előző voltam.
2016. júl. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!