Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha gyanakodnál a házastársadra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gyanakodnál a házastársadra, hogy félrelép és egyszer sikerülne a FB fiókjába bejutnod, miket néznél meg?

Figyelt kérdés
Persze gondolom üzeneteket.De én valami rejtettebb dolgokra gondolok pl: üzenet archiválása,valaki nem ismerőse csak követ,valakit beállít arra, hogy az ő bejegyzéseit lássa elsőnek az idővonalán stb...tehát ilyenekre gondolok.Ezeken kívül adhattok még tippeket.pl:törölt üzenetet, hogy lehetne "elővarázsolni"??
2016. júl. 13. 11:02
 1/10 anonim válasza:
Én még megnézném a képeket amiket küldhet magáról másnak, esetleg a dolgokat amiket Like-olgat.
2016. júl. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Én egy feleség vagyok, de az a kérdés mit akarsz ezzel? Bebizonyítod, hogy mással flörtöl? Mi értelme van? Ha szeretitek egymást üljetek le, és beszéljétek meg a dolgot.

Ha helyre akarod állítani a kapcsolatot, a nyomozás erre nem igazán sikeres módszer. Ha meg nem, még értelmetlenebb.

A jó kapcsolat mindkét félen múlik, ha valami nem jó, általában mindkettőnek változtatnia kell.

2016. júl. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az is beteges, mikor valaki már a törölt üzeneteket akarja visszaállìtani, mert am nem talál semmit de annyira nem bìzik a másikban, hogy belássa tèvedett. Elèg szánalmas...
2016. júl. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Asztali böngészőben a tevékenységnapló...
2016. júl. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálam ott bukik ez hogy nem gyanakszom.Mert nincs miért.
2016. júl. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyilván nem ok nélkül gyanakszik, de egyébként szerintem azért érezni lehet ha valaki furcsán viselkedik. Ilyenkor azért nem vágom miért kell a nincs bizalom meg a miért kutakodtál dumával jönni. Azért szeretne mindenki világosan látni és bizonyítékot szerezni mielőtt vádaskodni kezd. De ok nélkül nem hiszem hogy valaki ilyenekhez folyamdik. Ha mégis, akkor az gáz.
2016. júl. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én inkább leülnék először átgondolni a dolgot magam, aztán a párommal is megbeszélném, hogy hogy a fenébe jutott ide a kapcsolatunk. Ha már ennyire nincs bizalom, akkor megette a fene az egészet.
2016. júl. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tudjuk egymás jelszavait, kódjait mindenhova, szóval ha megcsalna, nem lenne annyira ostoba, hogy fbn, telefonon, üzenetben, smsekben nyomokat hagyjon. Mivel használjuk is egymás cuccait, elég gyanúsan venné ki magát, ha egyszer csak elkezdené zavarni az ilyesmi, miután az elejétől így vagyunk.

Nem is fárasztanám magam nyomozgatásokkal. Ha már gyanakodásra ad okot a másik (furán viselkedik) , az már rég rossz. Szerintem rákérdeznék szemtől szembe. Elég jól ismerem, és látnám a reakcióiból, hogy igazat mond -e. Ha úgy érzem, hogy hazudik, akkor lépéseket tennék a válás felé.

Ha kételkedsz valaki hűségében, az megmérgezi a kapcsolatot, ha nincs bizalom akkor nincs semmi értelme folytatni.

2016. júl. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

En beleneztem a parom telefonjaba csak ugy. Es tenyleg nem hazudott semmiben.

Csak uzeneteket neztem.

Amit szivesen megneznek az a tevekenysegnaplo, meg h kiket kovet ugy hoy esetleg ertesitest is kapjon.

2016. júl. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 omba ***** válasza:

Reménytelen dolog. Én voltam ilyesmi helyzetben. Ha nem találsz semmit, az se hoz békességet, mert hátha azért nem találod, mert jobban konspirál.

Szóval ezt már megette a fene, ha nem tudjátok ezt ketten megbeszélni.

Most meg nyitott mind a kettőnké - soha nem nézegetem, ha csak nem véletlenül.

Így jó ez: békesség, szerelem.

2016. júl. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!