Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Fiúk! Hány évesen jutottatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hány évesen jutottatok el oda, amikor már szerettetek volna olyan lányt találni, akivel közös jövőt terveznétek?

Figyelt kérdés
2016. júl. 11. 20:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
23 és úgy volt minden stimmel is de aztán szakított velem és összejött egy köpcös alacsonnyal. :/
2016. júl. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
Nem vagyok naív. Tudom, hogy olyan, hogy "közös jövő" nincsen. Szóval soha.
2016. júl. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Én már 18 éves koromba eljutottam oda, hogy olyan lányt szerettem volna barátnőmnek akivel boldog lehetek és közös jövőt tervezhetek de máshogy alakult. Ez nem kor kérdése hanem egyéni általában, hogy ki mit szeretne és mikor.
2016. júl. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
5%
Én most még csak 20 vagyok ugyan, de úgy érzem, hogy én nem is akarok egy nővel sem közös jövőt építeni, vagy amíg tart egy dolog addig tart, aztán egyszer úgyis vége lesz, majd lesz másik, meg sokadik.
2016. júl. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Én kb 1 éve jutottam el erre a szintre, azóta sajnos nem jött össze. 23/F
2016. júl. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%

7 év depresszió után 21 évesen...


23F

2016. júl. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
21 éves koromban, csak ahogy általában lenni szokott, hiába hordja Isten tenyerén az embereket, ha olykor kedves támad, és tapsol egyet.
2016. júl. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Így születtem, sosem akartam mást.


24

2016. júl. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
#8-ashoz csatlakozok :D Amióta az eszemet tudom, olyan lányt keresek, akivel lehet közös jövőt tervezni.
2016. júl. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%

28-29 évesen.


Addig élveztem az életet. Próbálgattam hogy külsőre-belsőre milyen lányok jönnek be és milyen nőkkel a legjobb lennem. Voltak amúgy fél-1 éves kapcsolataim is, de amikor beléptem ezekbe akkor is tudtam már hogy nem azok a lányok lesznek életem szerelmei. Ugyanígy a szexet is próbálgattam hogy milyen fajta lánnyal a legjobb nyilván.


Nem akarom senkire ráerőltetni az akaratom, de én azt tanácsolnám minden férfinak hogy olyan 27-32 éves koráig csak gyűjtse a tapasztalatokat (mind kapcsolatokban, mind szexben, lehetőleg minél több nővel) és csak aztán akarjon megállapodni, családot és gyerekeket összehozni. Akkorra már lesz annyi tapasztalata hogy esélyesebben tudja mit akar


31/F

2016. júl. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!