Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 10 -12 éve házasságban élők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 -12 éve házasságban élők, nálatok milyen gyakran van szex?

Figyelt kérdés
Csak az otthoni számít!
2016. jún. 17. 08:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Na jó, csak próbáltam szépíteni :D annyira kínos ez...


Ha rajta múlna sosem lenne.

2016. jún. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszi. Nálunk a 8 és 2 éves gyerek mellett mostanában havi egy. Szőrnyű...nincs kire bízni őket és estére hulla fáradt vagyok. Közben persze változtunk is,veszekedtünk is eleget a 10 év alatt...ugyhogy annyira már nem is szívesen bújok a férjemhez :( csak olyan fiatalnak érzem magam ehhez a bepunnyadáshoz. Jól tartom magam,mindenki azt hinné,hogy dögös anyuka otthon de jó a férjének....közben az 5.szex nélküli hetemet kezdem...
2016. jún. 17. 21:27
 13/17 anonim ***** válasza:
Ja semmi köze a külsőnek a ritkuláshoz, ugyanúgy hanyagolják a csinosakat is férfiban nőben, mert csak.
2016. jún. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 icu75 ***** válasza:
Igen,kérdező ez sajnos sokat számít. Én háztartásbeli vagyok és csak egy gyerek van,így azért marad kedvem/energiám estére. De még így is kéthetente szombaton a Mamánál van a gyerek és akkor mi a párommal csak egymással foglalkozunk. (nem csak szex hanem kikapcsolódás,és meghittebb beszélgetés is)
2016. jún. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

13 sajnos ez így van!

Nálunk változó, nekem többre van szükségem de nem olyan egyszerű a helyzet. Kb 2 hetente vagyunk együtt.

2016. jún. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Havonta, kéthavonta. Most feleségem állapotos igy nincs szex (nem lehet, de amúgy sem szeretnénk ilyenkor). Házasságunk elején sem volt gyakoribb, nem fontos egyikünknek sem annyira.
2016. jún. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Valtozo min heti 1x max heti 2x

En no sokkal tobbre lenne igenyem de ferjem barmi apro gondja van nincs rahangolodvafaradtvagyaludjunk mondja.

Oszinten tul sokat dolgozunk keves ido jut egymasra es sok a gyerek( negy van).

2016. júl. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!