Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy tudatosítsam a férjemben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudatosítsam a férjemben, hogyha nem változtat a viselkedésén elválok?

Figyelt kérdés

Kapcsolatunk "testvéri", nem jön velem és a gyerekekkel közös programokra, nem akar a családdal étkezni, éttermekbe, büfékbe étkezik. Külön hálóban is alszik. Az én fizetésemből fizetek mindent, ő egy idő óta függetlenítette magát anyagilag, bár jól működő vállalkozása van alig ad valamennyit a kiadásokra, kikéri magának, hogy ő nem fog nélkülözni azért, mert több pénzt ad haza.

Nagyon megalázónak érzem a kialakult helyzetet.


2016. jún. 3. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így szószerint mondd meg neki, ahogy a kérdésben írod. Én a helyedben egyébként már nem reménykednék,de hátha.
2016. jún. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Miért lenne megalázo? El kellene fogadnod, hogy rád/rátok unt. Akkor meg hajtsd el.
2016. jún. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, akkor ő már szakított veled, csak nem mondta ki
2016. jún. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Elképzelhető, hogy ő már magában szakított velem... magam sem értek már semmit, ha szóba hozom, hogy a kettőnk közti kapcsolatot javítanunk kellene akkor nem mond semmit, sőt kerüli a szemkontaktust is.

A ház melyben lakunk az én örökségem, nem volna hová mennie, bár albérletet tudna fizetni, gondolom így kényelmesebb neki és anyagilag pláne jól jár, mert egyáltalán nem érzi kötelességének azt, hogy közösen álljuk a költségeket, alig járul hozzá a kiadásokhoz, így sem gyermektartást, sem albérletet, rezsit nem kell fizetnie.

2016. jún. 3. 19:22
 5/9 RRR ***** válasza:
100%

add be a válókeresetet

kár egy parazitát is eltartanod,elviselned ebben a rövidke életben

2016. jún. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez már eldőlt.Ne gondolkozz, ez a pasi nem szeret téged.

Ha elválsz, legalább anyagilag jobban jársz.

2016. jún. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyetlen egy kérdést kell csak feltenned magadnak.


Van bármi esély arra, hogy ezt a problémát megoldjátok? Leüljetek, megbeszéljétek, és a beszélgetés után elég akarattal fogtok mindketten rendelkezni, hogy a másik kéréseit teljesítsétek?


Nem szoktam azt mondani, hogy szakíts, szerintem ha megvan a szándék, akkor rendbe lehet hozni egészen elkefélt kapcsolatokat is, de esetedben nem úgy tűnik, hogy az ő részéről megvan a szándék (és kitudja, hogy a tiedről megvan e, ha például kijelentené, hogy a gyerek miatt mondjuk elhíztál, vagy gyakorlatilag csak rájuk szentelsz figyelmet, vagy bármi egyéb, ami miatt részéről hűlt ki a kapcsolat)

2016. jún. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Külön étkezés, külön kassza, külön háló, kerüli a szemkontaktust. Van még rá esély, hogy le tudtok ülni őszintén beszélgetni? Mikor változott így meg és miért? Mi az, ami neki nem tetszik a kapcsolatotokban? Szerintem először ezekre kéne vákaszt találni. A leírásodból azt veszem ki, régebb óta vannak gondok.
2016. jún. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 omba ***** válasza:

Mitől a férjed ő?

Ha már a gyermekinek se az apja se?


Őt már csak a spórolási lehetőség tartja a házadban, szóval valódi parazita, ahogy írták korábban.

Én már hétfőn beadnám a válókeresetet.

2016. jún. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!