Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok eligazodni a főnököm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok eligazodni a főnököm viselkedésén. Miért csinálja ezeket?

Figyelt kérdés
Feltűnően kedves mostanában. Egyre többet keresi velem a szemkontaktust. Vagy amikor rámnéz és ránézek elkapja a tekintetét. A köszcsi és a szivi szavakat használja. Sokszor elmosolyodik vagy mosolygunk össze. Vagy mond nekem valamit és utána elmosolyodik. Ő 28 éves férfi.
2016. márc. 19. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos tetszel neki. Gondolom, ezt akartad hallani.
2016. márc. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tényleg nem tudom miért ilyen mostánában, ezért kérdezem. A válaszokat előre is köszönöm!
2016. márc. 19. 17:47
 3/8 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Leírjuk mindjàrt 20-an, amit tudsz meg hallani akarsz: tetszel neki.

Èn kiröhögném a köszcsi meg a szivi szöveg utàn :D

2016. márc. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Unja a munkát és valami izgalmat keres a szürke hétköznapokban, amit benned talált meg és látja hogy vevő vagy rá. Ehhez hozzájárulhat, hogy épp otthagyta a nője vagy kevés volt a szex vagy mostanában sokat veszekednek és benned kedvességet talál. Meg nyilván tetszel is neki és megfordult a fejében egy-két menet veled.


Nekem az a fura, hogy azt írod mostanában ilyen. Szóval x ideje ott dolgozol és csak most lett ilyen? Szerintem az ismeretségetek elején is kellett volna érezned ilyesmit, ha ez tényleg komoly a részéről.

2016. márc. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem soha nem fordult meg a fejemben, hogy tetszem neki, mert ő egy elég jó pasi és nálam jobb csajokat is megkaphat. Nincs barátnője azt tudom. Szerintetek tényleg tetszem neki? Arra megy hogy ágyba vigyen? Mit tegyek, hogyan reagáljak ezekre szerintetek?
2016. márc. 19. 18:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Az attól függ mit szeretnél. Ha nem akarsz semmit, akkor nem kell ennek jelentőséget tulajdonítani, viselkedj természetesen. Ha akarsz valamit, akkor meg pl. szemezz vele, hogy tudjon róla, hogy léphet. Ha ő akar valamit.

De még az is lehet, hogy csak kíváncsi meg tudna e hódítani de valójában csak hülyít hogy az önbizalmát növessze.

Ja és részedről is benne lehet a hülyítés, mert attól még hogy tegyük fel nem akarsz tőle semmit, kíváncsi lehet, hogy lehetne e...

Szóval a lehetőségek elég tágak :)

2016. márc. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
.. kíváncsi lehetsz
2016. márc. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Főnökkel kavarni? Te se vagy százas. A kollégák szerinted, hogy fogják lereagálni? Vagy azt hiszed ez nem fog mások pl a srác főnöke esetleg új helyen a te főnököd fülébe jutni? Ha meg csak egy dugás erejéig kellenél utána mi lesz? Kétlem, hogy őszinte lenne a mosolyod legközelebb ha bemész.

"Köszcsi, szivi" ilyen szavakat egy 28 éves ember rádásul pasi (direkt nem férfit írok) kiejt a száján? Nagyon eltérő helyen dolgozunk, igaz nálunk a vezetők egyike sincs 30 alatt (inkább a 40-50).

Szóval igen, valószínűleg akar tőled valamit, de ennek én a helyedben nagyon nem örülnék.

2016. márc. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!