Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Érdekel manapság valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekel manapság valakit, hogy hány hold földem van? Lehet ezzel valahol csajt szerezni? 22/F

Figyelt kérdés
2016. máj. 25. 23:30
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Ha ezzel akarsz csajozni az már régen rossz. 20L
2016. máj. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
szia baby van 4 hektár földem, járunk? :D
2016. máj. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Szerintem is régen rossz, ha ezzel akarsz csajozni, de amúgy hidd el nekem, hogy VALAHOL tudsz ezzel csajt szerezni! Mondjuk nem Pesten, de vidéken igen. Én is vidéki vagyok, és faluhelyen (sajnos) ez még igenis számít. A személyes környezetemben is van olyan fiú, akire csak azért tapadnak a csajok, mert sok a földje. Ez ugyanaz, mint a nagyvárosokban: sokkal jobban tapadnak arra a férfira a nők, aki gazdag, van villája, luxusautói, cégje, stb. Tisztelet a kivételnek :-)
2016. máj. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
#22 Ha a 4 hektár földet mindenféle luxusholmikkal helyettesítenéd, az sokkal röhejesebben hangozna.
2016. máj. 27. 17:38
 25/33 anonim ***** válasza:

:D

Teljesen lényegtelen a párkeresés szempontjából. (pedig nekem is van 30 hold földem), de őszintén nem érdekel, hogy a másiknak van-e egyáltalán.


Amúgy meg inkább negatívumnak számít, ha mondjuk nem mezőgazdasági fórumokon derül ez ki, ahol az emberek értik ezt.

Mert sok ember azt hiszi, hogy akkor te oda kimész és kapálsz, és a barázdában kelsz, fekszel... Vagy épp ellenkezőleg, egy elmebeteg nábobnak néznek, aki megrekedt a feudalizmusban (true story mindkettő).

2016. máj. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 Béluska2016 ***** válasza:
Azt biztos tudod, hogy a Lamborghini traktorokat is gyárt. Vegyél egy tűzpirosat, és parkolj vele a disco előtt!
2016. máj. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
#26 A piros nem a lambo színe.
2016. máj. 31. 22:18
 28/33 Béluska2016 ***** válasza:
Traktorban általában szürke, de én láttam már pirosat. Ha a sportautóra gondolsz talán citromsárga, de nőnek azért a piros az piros.
2016. máj. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 Béluska2016 ***** válasza:
A Ferrari is gyárt traktort, de azok zöldek. Mindegy, válasz valami szépet...
2016. máj. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
#29 Ja, csak az a ferrari nem az a Ferrari. :D
2016. jún. 1. 00:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!