Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Érdekel manapság valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekel manapság valakit, hogy hány hold földem van? Lehet ezzel valahol csajt szerezni? 22/F

Figyelt kérdés
2016. máj. 25. 23:30
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez a középkorban még igen komoly mércének számított, ma már nem.

Nekem is van pár hold földem, de most ezzel kéne pasiznom?

Jaj gyerekek, a hülyeség határtalan...

2016. máj. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor ha nagyságrendileg közelit Mészáros Lörincéhez.
2016. máj. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy fel szõlõ hegyem van (orokseg) amin osszvissz ketszer jartam tizenevesen, van rajta egy kunyho is amiben elvileg a szolo gondozo lakik, de en ezzel meg az eletben nem pasiztam, konkretan eszembe se jutott:-)))


En no vagyok es engem spec nem erdekel hogy kinek hany hold foldje van, nem ebben merem a vonzalmat.

2016. máj. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem az az érdekes,hogy hány hold földed van,hanem például a minősége,-hány aranykoronás pl"? Illetve,hogy mi terem rajta? -mert gyommal ugye nem megyünk sokra...

Ezeken kívül vannak-e gépeid amivel megműveled?- vagy ez mind plusz költséget- bérmunkát jelent...

Van e felvevőpiacod a terményre-már ha van termény?

Tehát érdekes lehet ez egy nőnek is,de ezt is ugyan úgy jól kell tudni csinálni mint minden mást az életben....

2016. máj. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
#14 A minősége kiváló, gyümölcsös van rajta. Két traktor van amivel művelem. Felvevőpiac van, de idén nem tudok semmit eladni mert minden elfagyott.
2016. máj. 26. 00:20
 16/33 anonim ***** válasza:
Csak nem dorongason gombanyozol :)
2016. máj. 26. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Teccő!kő elfagyott gyumolcsos?-igy kepzelted?


Egyebkent imadom a foldet,nekunk is van,az ocsem sokat traktorozik,de sosem ezzel csajozott.Nekem voltak regen romantikus elkepzeleseim h a gyerekeim majd tanyan nonek fel friss levegon kiskacsak es kismalacok kozt szaladgalva es megterem a konyhakertben az asztalravalo zoldseg stb de hogy pasivonzerokent tekintsek erre,hogy legyen okos,bator,megert,kedves ES x hold foldje....haaat...nem:)

2016. máj. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
53%

[link]


Remélem jó a link, mobilról van. Ha nem, keress rá a "Paraszt vagyok" című dalra.

:'D


Mi is "paraszt" családból származunk a férjemmel, de szerintem még eszünkbe sem jutott ilyennel csajozni/pasizni. :D

2016. máj. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
63%

Úh traktorod is van! <3

Nekem bejönnél, csak kár, hogy egy tizessel fiatalabb vagy.

De most komolyan: én mindig is olyan pasira vágytam, akinek van földje, traktorozik, meg ilyenek.

És tudom, mi az a hold.

2016. máj. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Az első remélem csak vicceskedni akart, mert ha nem, akkor nagy a sötétség...

Világ életemben városban éltem, soha nem foglalkoztam földműveléssel (már a nagyszüleim sem), nem is tervezek sem elköltözni, sem pályát váltani, de azt még én is tudom, hogy a "hold" ebben a szövegkötnyezetben egy terület mértékegység...

2016. máj. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!