Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon nehéz ilyen lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nehéz ilyen lányt szerezni manapság, szerencse kell hozzá?

Figyelt kérdés
Olyan lányra gondolok, aki nagyon hűséges, nehezen adja magát, nem fontos neki a minél jobb szex, önzetlen, pénz nem számít neki, külsőben is nagyon minimálisak az igényei, számít a külső, de minimálisan
2013. aug. 2. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem árt ha nem vagy csúnya
2013. aug. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én a minél rosszabb szexet szeretem
2013. aug. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ott a gond, hogy lányt nem szerezni kell.
2013. aug. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen vagyok :) szóval szerintem nem olyan nehéz 25L
2013. aug. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint a fegyvertelen militarista, vagy az okos rendőr: a mesében létezik csak.
2013. aug. 3. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok 25/L nem szerencse kell csak megfelelő helyen keresgélni de az nem a diszkó...
2013. aug. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Chamea válasza:

Ne álmodozz! Sajnos én sok évi keresés után feladtam, mert belefáradtam! Az, amit te keresel, sajnos nem létezik. Majd fogsz te találkozni csalóval, csalfával, mindenért nyafogóval a leginkább, fog ám jönni minden keményen!


"aki nagyon hűséges" - akkor inkább háziállat!

"nehezen adja magát" - akkor veled sem jön össze!

"nem fontos neki a minél jobb szex" - a legtöbbjének egyáltalán nem fontos, mivel úgy kell könyörögni!

"önzetlen" - csak a mesében létezik!

"pénz nem számít neki" - ilyen találásának esélye annyi, mint az otthoni munka szakképzettség nélkül === nem létezik!

"nagyon minimálisak az igényei" - igénytelen 1-2 úgy néha ritkán, de a legtöbbje még a mező közepén egy túránál is alaposan tisztára mosott és alaposan fertőtlenített ANGOL WC-t keres(nem vicc!!!)!

"számít a külső, de minimálisan" - számít nekik a külső, de csak akkor, ha egy vagyont ér!


Én sem adtam le az igényeim, de nincs is senkim. Sajnos le kell adni az igényeidből rendesen, ha lányt akarsz(a legtöbb esetben hisztiset kapsz, aki mindenért nyávogni fog).


Több hozzáfűzni valóm nincs a tapasztalataimból!

2013. aug. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!