Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szólnátók, ha megtudnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátók, ha megtudnátok, hogy a férjetek bekamerázta a lakásotokat, mert érdekli, hogy megcsalod e?

Figyelt kérdés
2016. máj. 18. 15:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
73%

Basszus utolsó, ha jogos lenne, szerinted szólnék egy szót is akár a bizalomról meg úgy az egészről? Ennyire csak nem lehet valaki pofátlan.. :D


Nálam nincs olyan, hogy bárkinek oka lenne rá, megcsalásban csak elszenvedő félként volt részem, magam nem süllyednék idáig. A hűség kizárólag döntés kérdése, nincs az a fellángolás és rossz kapcsolat, ami felmentene alóla. Vagyunk még ezzel is jópáran szerintem.


És itt nem arról van szó, hogy patyolat meg Szűz Mária, nekem spec semmi bajom, ha valaki nem keres semmi komolyat, ill. kalandozik - amennyiben nincs közben kapcsolata. Megcsalni, átverni, hazudni annak, akit az ember társául választ és a legközelebb kéne hozzá állnia, undorító, jellemtelen, gerinctelen és aljas húzás és nem fér bele az értékrendembe.


Bizalom nélkül számomra semmi értelme nincs egy kapcsolatnak. Ha én képes vagyok megadni a 100% bizalmat (pedig csaltak is meg és vertek is át korábban), akkor szerintem teljes joggal várom el a másiktól is.

2016. máj. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
(9-eshez szólt a válaszom)
2016. máj. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Titusztitusz ***** válasza:
100%
Én azt szólnám, hogy:Venném a telefont, és hívnám sürgősen a mentőket...Azzal a kéréssel megspékelve a hívást, hogy el ne felejtsenek hozni egy kényszerzubbonyt is...
2016. máj. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Elválnék és elgondolkodnék miért mentem hozzá egy paranoid bolondhoz.

Lehet fel is jelenteném, mert ahogy az első is írta, ez bűncselekmény.

2016. máj. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Akkor valószínűleg arra gondolnék, hogy nem bízik meg bennem. Viszont a felvétel alapján rájöhetne, hogy nem csalom meg.

Valószínűleg szakítanánk, de nem a kamera miatt, hanem amúgyis elegem lenne a sok más problémánk mellett.

2016. máj. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Válnék.

#9-es, két kérdés:

1, honnan tudod te azt, hogy milyen neműek szóltak hozzá előtted?

2. mire kell bárkinek bizonyíték? a magyar jog nem brazil szappanopera, a váláshoz az egyik félnek kell keresetlevelet beadni, az indok az lényegtelen.

2016. máj. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
34%
Szerintem ez nem olyan nagy dolog mint amennyire felfújjátok. Nem hiszem hogy area kell gondolni hogy lerakott 20 kamerát max 1-2- t. Nyílván nem szép húzás de lehet volt rá oka. És most mindenki area gondol hogy féltékeny , bizalmatlankodó a társ de én el tudom képzelni hogy ilyen helyzetbe keveredik. Van olyan hülye ember aki felviszi és saját lakásban csinálja. Na csak azért írom ezt mert nem kéne az egyik felet védeni úgy hogy nem tudunk semmit.
2016. máj. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

#16:

Váltam már, tudom mi kell hozzá ;-)

Bár nem tennék ilyet (tekintve, hogy a magánszféra megsértése büntetendő), de engem is csaltak és gyűjtöttem rá kézzelfogható bizonyítékot (legálisan). Ugyanis megpróbáltak megvezetni és hibásnak beállítani. Ennek a válópernél nem volt jelentősége, viszont utána meg akart zsarolni a gyerekekkel ... akkor jól jött, hogy tudok a kis piszkos dolgairól ;-)

2016. máj. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
58%

Az attól függ miért.

Három indoka lehetett:

1.Úgy viselkedsz,hogy erre okot szolgáltattál.

2.Betegesen féltékeny.(Nem bízik önmagában,s így senkiben sem képes megbízni.Helyre kell tenni az önbizalmát.)

3.Ő bármikor megcsal,ha erre módja van.(Mindenki magából indul ki.)


Ha felmérted a helyzetet,és kétséget kizáróan meghatároztad az okot,kell keresni megfelelő választ.

2016. máj. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
A megoldás egyszerű: kihúzod a kábelt / kártyát a kamerából, beteszel helyette valamilyen rajzfilmet (pl. A nagy ho-ho-horgászt, Hupikék törpikéket stb). Legyen mit néznie és gondolkozni való ideje :P
2016. máj. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!