Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Hogy reagálnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogy reagálnátok ha a barátnőtök a "ti" otthonotoknak nevezné a lakásotokat?

Figyelt kérdés

Két külön városban élünk, egyre többet vagyok nála, egyszer még munkába is onnan mentem. Már megkérdezte hogy egyszer majd hozzá költöznék-e, és mindig mondja hogy hagyjak ott nyugodtan több ruhát is.

A problémám azzal van hogy nem jön le rosszul, ha úgy mondom hogy "várom haza" ha éppen ő megy el valahova, vagy "mikor indulunk haza" ha éppen hozzá megyünk?

7 hónapja vagyunk együtt, nem akarok nyomulós lenni, de valahogy hívnom kell a házat ahol ő lakik. :)


2016. márc. 15. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj, mi is így csináltuk annó, csak akkor az én barátom jött mindig hozzánk az albiba, most meg fordult a kocka, szinte én lakom náluk.
2016. márc. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés az: otthonodnak érzed? Ha igen, használd úgy a szavakat! Légy hű ahhoz, amit érzel, és akkor nincs meglepetés. Nem nyomulás őszintének lenni! A probléma akkor kezdődik, amikor játszmázni kezdenek az emberek, nem mondják ki, amit éreznek, gondolnak, mert a másik azt gondolja, hogy én mit gondolok, amikor azt gondolom, hogy ő azt gondolja, blablabla... vagy működik egy kapcsolat vagy nem, és ez attól teljesen független, hogy otthon érzed-e magad a lakásában vagy sem! N31
2016. márc. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 VirágésBence ***** válasza:
59%
Én a saját lakásomra is mondom a barátomnak, hogy "gyere haza". Nincs vele semmi baj
2016. márc. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"úgy mondom hogy "várom haza" ha éppen ő megy el valahova, "


De hogy baj :) Elég hülyén hangzana, ha azt mondanád, hogy "várlak a lakásodban" LOL

2016. márc. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy férfi ennyire nem gondol bele és nem keres minden jelentéktelen hülyeségnek mélyebb értelmet. :D
2016. márc. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem ezzel nincsen baj. a párom nemsokára hozzám költözik, és mi is már régóta azt mondjuk, hogy a "házunk" meg "haza", pedig még nem is lakunk együtt.
2016. márc. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A volt menyasszonyom kb 10 hónap után már azt mondta nekem : "menjünk haza" ,mikor hozzám akart jönni. El sem tudom mondani, mennyire jól esett hallani. Fél év múlva fel is költözött hozzám és egy jó darabig boldogan éltünk együtt.

Szerintem nincs itt semmi probléma ;)

Másik: évente többször is meglátogatnak lengyel barátaim. Ők is úgy mondják, hogy menjünk haza, mikor indulni akarnak hozzám vissza. :)

2016. máj. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!