Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak, hogy ne higgye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne higgye azt a férjem, hogy megcsalom?

Figyelt kérdés

8 éve vagyunk együtt párommal ebből 2 nap híján 5 éve vagyunk házasok,31 évesek vagyunk mindketten.Van egy kislányunk és úton van az öcsikéje.

2 nap múlva lesz az 5. házassági évfordulónk.

Sokat gondolkodtam,hogy mit vegyek a férjemnek az évfordulóra.Végül úgy döntöttem,hogy egy fényképalbumot adok neki.Benne a mi közös képeink a megismerkedésünk kezdetétől,esküvőnkröl,kislányunkról,az úton lévő kis fickó ultrahang képe stb.És folyamatosan lehet majd bőviteni.

A másik ajándékom pedig egy karóra.Egy márka nagyon tetszik neki.

Igen ám de ezt úgy tudtuk nem kapható magyarországon.Én itt bele kezdtem,egy "nyomozásba",hogy már pedig én megszerzem neki.

És itt kezdődik a bonyodalom.Neten keresgéltem,hogy hátha találok valahol ilyen órát.Férjem persze akkor jött ida hozzám ,hogy "Mit csinálsz édesem?" én gyorsan bezártam azt az oldalt.Erre rákérdezett,hogy mit néztél vagy kivel irogatsz.Mondtam neki valamit és annyiba is maradt.

Végül egy üzletben találtam rá.Az egész országban csak itt lehet kapni.De csak rendelésre hoznak oda is külföldről.Rengeteg telefonálás kellet hozzá ,hogy elrendezzem.Férjemnek ez is feltünt,hogy elmegyek mellőle mikor telefonálok.Meghozták az órát 3 napja ,óriási happy.De szeretzem volna a hát lapjára bele gravíroztatni azt a szöveget,hogy "A legjobb férjnek és apának.Köszönöm,hogy vagy nekem"

Elvittem egy szakembernek.Ma délután csörgött a telefonom arréb vonultam.A fickó volt ,hogy holnap mehetek az óráért kész a gravírozás.Pont mikor már elköszöntem tőle férjem akkor toppant be a szobába,hogy megkérdezzen valamit.A beszélgetés végét pont elcsípte:"Akkor holnap találkozunk,szia"

Erre azonnal azt kérdezte,hogy van-e valakim??

Mondjam el,mert ő már sejt valamit.Hogy furcsán viselkedem,telefonálgatok elbújva stb.

Mondtam neki,hogy semmi ilyenről nincs szó.Soha nem csalnám meg.

Most nem szól hozzám és számomra is furcsa de sírt...Kint ült a teraszon és sírt.Majd megszakadt a szivem de meglepetésnek szánom neki.

Most mit csináljak??Annyira rossz így, de akkor akartam neki oda adni ,addig nem akartam beszélni róla.

Egyébként nagyszerü a kapcsolatunk.Szeretjük ,imádjuk egymást,sosem volt hűtlenség.


És még egy kérdés.Férfiak ti az olyan fotó albnak örülnétek amilyet írtam? :)

Köszönöm


2016. ápr. 27. 22:12
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Nagy szépen köszönöm mindenkinek a kedves szavakat és a segítséget.


Ma reggel mielőtt munkába ment beszéltem vele.Megfogadtam a 2.válaszoló tanácsát :)

Mikor ezt elmondtam neki,láttam a szemén hogy mennyire megkönyebbült. :)

Elnézést kért,hogy még csak ilyet is gondolt rólam.De már nem tudta,mit higgyen annyira elkeseredett.Félt,hogy elveszit :)))


Ha gondoljátok,akkor majd megírom,hogy az ajándékokhoz mit szólt. :)

2016. ápr. 28. 10:06
 12/22 anonim ***** válasza:
93%
Írd :)
2016. ápr. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
93%
Szia, szorítottam nektek, hogy így reagáljon. Valóban meg kell őt becsülni :) Kíváncsian várjuk mi lesz a folytatás :)
2016. ápr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
93%
De jó 😊 Ha józan ésszel belegondolok tudom hogy nem csalna meg a párom de ezek tényleg elég féreérthető szituk voltak 😊 várjuk a folytatást.
2016. ápr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Vígjátékba illő fordulatok, de tényleg jobb, hogy elmondtad, ilyen helyzetben egy nap is sok, még ha próbál is bízni.... tudom, milyen nehéz.
2016. ápr. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nagyon vígjáték de ez így jött össze :))

Majd ma este meglátjuk mit szól hozzá :)

2016. ápr. 29. 12:50
 17/22 A kérdező kommentje:

Na itt vagyok :))

Leírom a tegnapi nap történéseit.

Nem tudtam igazából mit tervez de délutan szólt ,hogy mi lenne ha kislányunkat átvinném a nagyszülőkhöz hogy kettesben lehessünk.

A kislányunk örült neki,szeret a nagyszülőknél lenni.

Mire hazaértem már javában főzte a vacsorát :)

Elég ritkán szokott főzni de most eltervezte,hogy ő főz.

Leültünk megvacsoráztunk.(Gyertyafény,szép terités...nagyon kitett magáért.)

Nagyon finomat főzött.Utána jött az ajándékozás.Nagyon izgultam...

Mikor oda adtam neki az ajándékokat hát...az álla leesett :)Az órát nem tudta elképzelni,hogy miként tudtam megszerezni.Ő is kereste rengeteget de nem talált rá sehol.A gravirozás az pedig külön tetszett neki :)

A fénykép album...ott pedig 1-2 könycsepp is előjött nála.Végig lapoztuk együtt és szinte mindegyik képről tudta,hogy mikor és hol készült :)

Csináltunk egy közös képet és ez is be fog kerülni az albumba :)

Szóval összességében nagyon örült az ajándékoknak.És azt mondta,hogy így már érti a telefonálgatásokat :)

Én tőle kaptam egy gyönyörű arany nyakéket és egy kis fa dobozkát ékszertartónak.És a poén,hogy ő faragta :)))Nem is tudtam,hogy ért ilyesmikhez.Az egyik barátja segitett neki benne.

Az ajándékozás után együtt fürödtünk.Utána pedig a +ajándékomat felkaptam.Egy szexi fehérnemüt amit csak neki vettem. :))

És még egy félig-meddig évfordulós ajándék.

Egy párizsi utazás.De ez majd csak májusban lesz,a születésnapján mert akkora tudott csak szabadságot kivenni:)

Köszönöm mindenkinek a válaszokat :)

2016. ápr. 30. 16:45
 18/22 anonim ***** válasza:
45%
És azt megkérdezted, hogy micsodának, miféle nőnek tart téged, hogy képes volt elhinni rólad, hogy terhesen is félrelépsz? Hogy kint sírdogált a teraszon, mert annyira komolyan készpénznek vette, hogy te megtetted, te képes vagy ilyesmire, kisgyerekkel és nagy hassal...
2016. ápr. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

#18 Egyszerűen nem értem meg, hogy miért kell mindenkinek elvenned(elvennetek) az életkedvét. Bárki kiír egy kérdést, mindig arra buzdítjátok néhányan, hogy váljon el, és hogy a férfiak rosszak.

Van egy rossz hírem! A férfiak kicsit sem rosszak, de néhányotoknál mindenképpen különbek. Attól még, hogy egyes feminácik, férfigyűlölők hirdetik itt az igét, vannak olyan kérdezők, akik nem gyűlölik a férfiakat, és nem csak a rosszat látják bennük. Nem muszáj őket is a depresszióba taszítanotok, csak azért, hogy többen legyetek!


Örülök, hogy megírtad, és rendeződött minden, mint a mesében. :-)

Azokkal meg ne törődj, akik a férjed ellen uszítanak. Az ő helyében bennük is felmerült volna a kétség, csak ők nem hitték volna el az igazat. Más szemében az apró szálkát is reklamálják, miközben ők már rég nem látnak az erdőtől....

2016. máj. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
70%

Nagyon aranyosak vagytok,orulj,hogy így fel,hogy elveszíthet,hogy megcsalod...

Az én férjem még sose sírt előttem,de féltékeny se volt sose,de mit nem adtam volna,ha látok nala valami érzelmi megnyilvánulást.Ma vagyunk 29 eves hazasok...

De ot meg úgy neveltek ,hogy egy férfi ne sirjon.


Persze mondd el neki,ne hagyd kétségek közt!!!

2016. máj. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!