Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan legyek újra erős?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek újra erős?

Figyelt kérdés
A férjem,ha nem úgy van valami,ahogy ő akarja, és én szóvá teszem,hogy ezt vagy azt szeretném,akkor üvölt velem.Már az 5 éves gyerekünket is uszítja ellenem, sírok,mikor a fiam is csúnya szavakkal illet.Egyszer már elköltöztem,de több hétig könyörgött,visszajöttünk.Tudom,hogy válni kellene,de már nem hiszek magamban, talán tényleg csak cselédnek vagyok jó,talán valóban értéktelen vagyok.Van munkám, a családom is segítene mindenben, s mégsem lépek,nem tudom,mi tart itt.
2016. márc. 26. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard, h a fiad is igy banjon majd a felesegevel a te peldadat latva. Ez igy nem elet! Sajnallak, ez borzaszto! Muszaly meglepni a valast, nem lesz jobb...!
2016. márc. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 VirágésBence ***** válasza:
100%
Pakolj össze és add be a papírokat, mert ha már a gyerek is benne van akkor nagy a gond, ezt pedig nem hagyhatod, ne legyél életképtelen, annyi nő harcol a függetlenségért, annyi proletár anya létezik, annyian bizonygatják, hogy a nők erősek, akkor állj te is a talpadra, meg van mindened, már csak fejben kell ott lenned és boldog lehetsz, ha egyedül nem megy ott van a család, segít.
2016. márc. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek hasonló "családot".

Az " apa" arra nevelte az ovis gyereket, hogy ha ő nincs otthon, akkor a gyerek a férfi, ő a ház ura. Dobja az anyjához a papucsát, ha nem fogad szót.

14 évesen már akkora volt, mint egy ló, összeverte az anyját, ha valami nem tetszett.

16 évesen az apját is.

17 évesen majdnem leszúrta a barátnőjét, mert nem akart szexelni.

Jelenleg is börtönben van.



Nem jó buli ha a gyereket az egyik szülő ellen nevelik.


Mire vársz!?


Költözz el!

Válj el!


A gyereked nehéz lesz nevelni, már most sincs tekintélyed. :(

2016. márc. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

SEMMI ne tartson ott, ugyanis nincs rá semmilyen ésszerű ok.

Visszaköltöznöd sem kellett volna előzőleg, de ez most már késő bánat.

Ne engedd, hogy az önbizalmad teljesen leépüljön. Nincs olyan, hogy valaki "csak cselédnek jó"; és különben is, ezerszer jobb vagy annál a tuskó parasztnál, akit jelenleg még a férjednek neveztél.

Haladéktalanul cuccolj össze, lépj le gyerekestül; ha esetleg meg akarná akadályozni ezt, akkor hívd segítségül a családodat. Kedden pedig már indítsd is a válást, minimum annyival, hogy keresel egy ügyvédet (családsegítőknél van díjmentes tanácsadás, ill. bíróságokon panasznap, ott is tudnak segíteni). A keresetlevélben majd sürgősséggel kérd a gyerekelhelyezést, de ezt biztos mondani fogják a jogászok is.


A gyerekkel tényleg nem lesz könnyű dolgod, de nem lehetetlen a helyzet. Egyszerűen mondd meg neki már az új helyen, hogy innentől kezdve mások a szabályok, és nem viselkedhet/beszélhet úgy, ahogy eddig. Azonnal kezeld MINDEN egyes próbálkozását, ha túl akar menni a határon. (Meg fogja próbálni jó néhányszor, az biztos.) Nem kell hosszadalmas magyarázatokba bocsátkoznod, csak röviden, de határozottan közöld vele, hogy nem teheti. Legyél következetes, soha ne engedd el a füled mellett, ha sérteget. Tudomásul kell vennie, hogy te vagy a "főnök", nem ő. Emellett persze éreztesd vele, hogy szereted, töltsetek együtt sok-sok minőségi időt. Ha szükséges, itt is vond be a családodat, akik téged erősítenek, ez jó hatással van a gyerekre.

2016. márc. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2016. márc. 27. 16:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Majd "tudósíts" az eseményekről. :)

És ha kell, mi itt vagyunk, támogatunk lelkileg. :)

2016. márc. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. márc. 28. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!