Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit kezdjdek a helyzettel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjdek a helyzettel?

Figyelt kérdés

A férjem s én 5 éve élünk egyutt, 1 éve vagyunk házasok.


Nos, ma pakoltam ki a ruháit s találtam egy cipősdobozt. Több tucat fotó volt benne a volt barátnőjéről.

Eddig, 5 év alatt még nem akadtam rá.

A kapcsolat elején beszélt a volt párjáról, de fél év alatt leszokott róla.

Ti rákérdeznétek a helyemben? Nem jogos a meglepettségem?


2016. febr. 7. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem 5 év után igazán rákérdezhetsz az exre. :)

Valószínűleg egyébként sajnálta volna kidobni a képeket, ezért inkább csak eltette, aztán meg jól megfeledkezett róla. Nem hiszem, hogy probléma lenne ebből.

2016. febr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, én is rögtön erre gondoltam. No, de a kisördög nem alszik: eddig is pakoltam már a ruháit, de nem volt ott, az elmúlt héten kerülhetett oda. Persze, lehet, hogy véletlen. :)


Alapvetően nem vagyok ideges emiatt, csak meglepett. :)

2016. febr. 7. 17:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne foglalkozz vele. Ez az ő kis "magánterülete". Mindenkinek van múltja és ez a doboz az ő múltjához tartozik. Néha, pedig jó emlékezni.

Lehet azért nem mesélt róla, hogy ne ezen kattogj. Nem mindenki szereti megbeszélni/elmesélni a korábbi kapcsolatait.

2016. febr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

No, Ő pont szerettett erről beszélni. Az első félévünk ráment az exére. Azért hagyta abba, mert megkérdeztem, hogy minek vagyunk együtt ha láthatólag nem én kellek neki. Akkor leállt ezzel.

Amúgy nem említettem neki, de azért remélem, nem nézegeti azokat a fotókat! :)

Mások vagyunk, engem azért lepett meg, mert mindent kidobtam. De mind mások vagyunk! :)

2016. febr. 8. 08:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem tudom. Lehet, hogy még gondolatban reménykedik, emlékezik, de utána bezárja a dobozt és tudja, hogy már rég máshol tart az élete.
2016. febr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te mindent kidobsz, más meg nem. Nekem még ruháim, egyéb használati tárgyaim is vannak, amiket volt barátnő(i)mtől kaptam. Azért nem dobok ki egy jó pólót/inget, mert éppen mástól kaptam...
2016. febr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A férjem minden képet ki akart dobni az exéről, illetve a közös időkből. Én mondtam, hogy ne tegye, mert az is az élete részéhez tartozik. Egyszer vette a fáradtságot, kiselejtezte, az ex nélküli képeket együtt néztük meg azokból az időkből, van olyan családtagja, aki már csak azokon a képeken szerepel. A többit meg kiírta egy CD-re és eltette, azóta sincs kedve nézegetni, de ha lenne kedve, mi megbeszélnénk.

A helyedben egészen biztosan rákérdeznék, de nem számonkérésszerűen, inkább a meglepettséget kifejezve, hogy eddig ez nem volt ott. Szerintem mindig jobban jársz, ha őszintén meg tudjátok beszélni a dolgokat, mint ha magadban rágódsz és esetleg nagyobbnak látod a problémát, mint amilyen voltaképpen.

2016. febr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!