Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti tudnátok ezzel a helyzettel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tudnátok ezzel a helyzettel valamit kezdeni?

Figyelt kérdés

ha a párotok már nagyon sokszor becsapott ,megalázott,szándékosan félrevezetett,különböző módokon megbántott volna titeket,akkor tudnátok felé 101 x re is bízni?

Én tüskés lettem,mint a sün,és állandó védekező/támadó állást vettem fel,amit még ő sérelmez,mert már 1 hete normálisan viselkedik. (10 évig meg nem). Okkal van most még ő megsértődve??


2013. jún. 1. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon kitartó,hűséges és állhatatos vagyok,de azt sosem hagynám,hogy valaki tíz évig madárnak nézzen.Vagy ha igen,mostanra már kiszálltam volna.Így ,,tüskésen" már sosem lesz olyan boldog és önfeledt a kapcsolatod,amilyenre vágynál.
2013. jún. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz neki megbocsájtani, szakítsatok, ha vele akarsz maradni, indítsatok tiszta lappal, ez máshogy nem megy. Ez a 101. legyen az UTOLSÓ esély, de akkor ezt használd ki, próbálj benne bízni. Egyszer elég elmondani, hogy ez az utolsó, de most tényleg. Ha ezt is eljátssza, hát akkor ez van. De hogy mindketten szenvedjetek, mert vele akarsz lenni, de képtelen vagy rá, hogy boldog is legyél ebben a helyzetben, nagy hülyeség.
2013. jún. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért vagytok együtt? Ő nyilván nem szeret, ha ilyeneket tett/tesz velet.

Te meg nem bízol benne, előbb-utóbb te is kiszeretsz belőle.


Nem tudnék mit kezdeni egy ilyen helyzettel, szakítanék.

2013. jún. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ez az,h nem tudtam róla,h madárnak voltam nézve. Mindig leesküdte a csillagot is az égről,h az volt az utolsó,és nem lesz soha többé,és "bizonyította" is,h megváltozott,aztán mikor már kezdtem benne újra bízni,kiderült,h már megint 1 hónapja hazudozik,stb. Nem megcsalás,de akkor is.
2013. jún. 1. 16:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Dettó így vagyunk,bár csak 2 éve vagyok madárnak nézve,de már nagyon elegem van és úgy vagyok vele,hogy már csak egyszer kell,hogy elszakadjon nálam a cérna és kidobom a 3,14csába...
2013. jún. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem rosszul tennéd ha újra megbíznál benne. Ez biztos. Ha belegondolsz, 10 évet pazaroltál az életedből arra az emberre aki nem értékel téged igazán és átver, megaláz stb. Miközben lehettél volna olyasvalakivel aki tényleg igazán szeret. Nincs oka még ezek után megsértődni rád, és szerinte m szakítanod kéne vele mielőtt még újabb fájdalmat okoz neked.
2013. jún. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. AZ elsőnél viszlátot mondunk egymásnak, így állapodtunk meg 10 éve. Soha nem vágnánk át a másikat.
2013. jún. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!