Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tehetnék még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
Adott egy 8 éves házasság. 4 és 1 éves gyerekek. A férjem megcsalt mikor terhes voltam, egy alkalommal. Nagyon nehezen bocsátottam meg neki. Ő nem mert közeledni felém, hónapok óta nincs köztünk szex. Nekem nagyon hiányzik, de neki megváltoztak az érzései, nem szerelmes belém, nem boldog. Nagyon magam alatt vagyok és próbálom menteni a házasságot, a gyerekek nagyon apásak és én sem élném túl a válást. De ez is szörnyű, hogy olyan szekér után futok, ami nem vesz fel.
2016. febr. 7. 13:43
 1/9 Clark Kent.. ***** válasza:

Ami nem megy, azt nem kell erőltetni. A gyerekeknek sem jó, ha azt látják, hogy olyan légkörben vannak, hogy a szüleik nem szeretik egymást. Szerintem ez az egyik legnagyobb hazugság tehát, amikor állítólag a gyerekek miatt akarnak együtt maradni, egy fenét, az csak egy kifogás. A gyerekek a válás után ugyanúgy találkozhat az apjával/anyjával, és lehet jó szülője, tehát nem erről van szó.


Beszéljétek meg, hogy ki hogy akarja ezt a dolgot, de ne felejtsd el, erőltetni semmit nem lehet, mert abból jó nem fog kisülni.


Nekem ez a véleményem, de a végső döntést nektek kell meghoznotok.

2016. febr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretem őt. Sokat sírunk. Nagyon szeretném, ha helyre jönne.
2016. febr. 7. 14:11
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi kell neki? Más kiszemeltje lehet.... és oda húz a szíve?


Közösen beszéljétek meg, hogy ő menne-e inkább...és hogyan tovább!

2016. febr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Clark Kent.. ***** válasza:
Az egy dolog, hogy te szereted őt, de ő nem szeret téged, akkor kényszerítheted, hogy melletted maradjon. El kell engedni.
2016. febr. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nincsen senkije, 100%.

Tudom, hogy nem tudom magamhoz láncolni és ilyen áron nem is akarom. Felajánlottam neki, hogy menjünk széjjel, költözzön el, de nem ment bele. Szereti nagyon a gyerekeit és valamilyen szinten engem is. Én csak szeretnék bizakodni, hogy még helyrejöhet.

2016. febr. 7. 15:50
 6/9 Clark Kent.. ***** válasza:
LOL.
2016. febr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mi olyan vicces?
2016. febr. 7. 16:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Gondolom ez a megcsalás a 2. gyerek után történt meg. Korábban milyen volt a kapcsolatotok és a nemi életetek? (A gyerekek előtt és a gyerekek után)
2016. febr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Eddig nem tűnt fel, hogy boldogtalan a férjed? Nekem úgy tűnik, hogy sajnos ennek a házasságnak hamarosan vége lesz.. hamarabb kellett volna talán megpróbálni megmenteni a dolgot :(
2016. febr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!