Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem mellé tettek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem mellé tettek az irodában egy nyomulós csajt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Férjem munkahelyén van egy csaj, kavar mindenkivel. Az egyik osztályvezetővel is összejött (3 gyerekes apa), most kiderült és ezért áttették a férjem osztályára. Szakmailag nem sokat ér a csaj, de "már kifeküdte a helyét". A férjemmel egy irodába tették, ahol csak ketten lesznek, ő kell betanítsa a csajt az új dolgokra. Dekoratív nagyon a csajszi, férjemnek is bejön külsőre. Én meg szülés előtt állok, nagyobb vagyok mint valaha, önbizalmam a béka segge alatt.

Félek, hogy elszereti tőlem ez a csaj a férjem és egyedül maradok a gyerekkel. Mit tegyek?


2016. febr. 4. 08:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Bűzlik a sztorid, utolsó. Ha csak ment a pasik után, de úgyse kellett senkinek, csak az igényteleneknek, akkor miért kellett a leckéztetés?


Nekem úgy tűnik, nagyon is kellett ő pasiknak, azért rettegtetek tőle.


Ez a nemibeteg-kenőcsös ötleted meg nevetségesen primitív és gyerekes, ilyennel felnőtt ember nem szórakozik, el nem tudom képzelni, mennyi IQ kell ahhoz, h valaki egy ilyet viccesnek találjon.


Felnőtt embernek, ha gondja van, nem így kezeli, h lejárató üzikéket meg kenőcsöt hagy az asztalán meg répafa.szt.

2016. febr. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Semmit.
2016. febr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Engem csalt terhesen, nem kolleganővel de szerintem teljesen mindegy, aki félre akar menni, az félre fog, akármennyire vagy bálna vagy topmodell terhesen. Bízz benne hogy szeret és ha így van, a csaj a feje tetejére is állhat, akkor is te kellesz neki. Nyilván ne hanyagold el magad, de tenni nem kell semmit egyetlen nő ellen sem.
2016. febr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!