Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem mellé tettek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem mellé tettek az irodában egy nyomulós csajt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Férjem munkahelyén van egy csaj, kavar mindenkivel. Az egyik osztályvezetővel is összejött (3 gyerekes apa), most kiderült és ezért áttették a férjem osztályára. Szakmailag nem sokat ér a csaj, de "már kifeküdte a helyét". A férjemmel egy irodába tették, ahol csak ketten lesznek, ő kell betanítsa a csajt az új dolgokra. Dekoratív nagyon a csajszi, férjemnek is bejön külsőre. Én meg szülés előtt állok, nagyobb vagyok mint valaha, önbizalmam a béka segge alatt.

Félek, hogy elszereti tőlem ez a csaj a férjem és egyedül maradok a gyerekkel. Mit tegyek?


2016. febr. 4. 08:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Ha képes ilyesmire a férjed, pláne ilyenkor, akkor mehet is a fenébe. Ha kiderülne, hogy megcsalt a párom főleg terhesség alatt, az életben nem látná többet a gyerekeit se.
2016. febr. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%

Attól még, hogy valaki egy olcsó ribi, nem lesz kötelező lefeküdni vele. Ha a férjednek te és a gyereke annyit ér, hogy inkább kettyint egy lotyóval, akin már végig ment a fél iroda, akkor elgondolkoznék azon, miért is szülök neki babát... Hidd el, ha el lehet szedni annyit ért, nagyon fájdalmas tény, de csak neked tesz szivességet azzal, hogy most derült ki és nem a harmadik gyerek után.


De mondom, csak azért, mert ribi valaki, még nem lesz mindenáron vonzó. Én is egy férfival dolgozok együtt, akinek felesége van, két szememmel láttam, hogy kínálkoztak fel neki az asszisztensek, de még csak komolyan sem vette őket... Nem mindenki gerinctelen.

2016. febr. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
47%

"Mutasd meg ki a fõnök és a cápák békén hagynak"

Igaza van az elsõnek, de ha mindenképp tenni akarsz valamit elõször beszélj a férjeddel,hogy nem bízol a nõben. Én a helyedben egyszer elkapnám a hölgyikét és elbeszélgetnék vele.

2016. febr. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
A férjeddel beszélj erről. Ha elég fontos vagy neki, egy háremnyi nő sem tudná elszédíteni, ha meg félrelép, mindegy, hogy most teszi vagy évekkel később.
2016. febr. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Költőnő? ***** válasza:
93%
nem tudsz igazából sztem semmit sem tenni. Ha jó és erős a kíapcsolatotok, akkor elviekben akár meztelenül is mászkálhatna előtte a lány. Ha meg nem elég, akkor mégis mit tudnál tenni?
2016. febr. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%

Ha a férjed képes ebben a helyzetben egy d...ás kedvéért kockára tenni a kapcsolatot, akkor talán jobb, ha most kiderül, mint majd 5 év múlva.

Bízzál benne, ha eddig bíztál, a nővel beszélni meg baromi felesleges szerintem, annál kiváncsibb lesz a nő...

2016. febr. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
35%

Az a baj, ha férj még csak titkot se csinál belőle, h bejön neki a csaj.


A 2. baj az, h ha már tényleg mki végigment a csajon, akkor a kérdező férje lehet úgy van vele, nehogy már pont ő maradjon ki a jóból, az milyen ciki lenne már.


A kérdező nem a férjében nem bízik, hanem a csajban. Lehet a férj soha az életben nem mozdulna rá a csajra, na de gondoljátok el a szitut, egész nap húzzák egymást, mennek a kétértelmű, sikamlós poénok, a cicivillantás. A pasi előbb utóbb venni fogja a lapot.A kérdező cska abban bízhat, hogy a csajnak nem jön be a férje és tényleg csak játszadozik vele, h jó hangulatban teljen a munkaidő meg h nőjön az önbizalma.

2016. febr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%

Aki menni akar, arra rá kell adni a kabátot.

Ha félrelép, akkor megtette volna előbb-utóbb, nem a csajon múlik.


Azért kemény a szitu, mert a pasik megmaradnak ösztönlénynek, és ha egy nő sokáig kelleti magát, meg tetszik is nekik, akkor sokkal hajlamosabbak engedni a kísértésnek.


Téged is megértelek, nem érzed magad topformában, lassan szülsz, utána szex se lesz egy darabig, csak kakis pelenka meg büfiszag.

Amennyiben a kedves férjed is olyan, mint sokan mások, és erre hivatkozva felhatalmazva érzi magát a félrelépésre, úgy még jól is jársz, nem pazarolsz el mellette több évet az életedből.


A maximum, amit tehetsz, ha egy beszélgetés során kötetlenül kifejted a véleményed. Ez a "valakitől hallottam..."

Hogy milyen mocsok a pasi, aki ilyenkor lép félre, mikor a felesége terhes, vagy most szült, és milyen nagyon jól tette, hogy kidobta azt a pernahajdert, te is így tennél. Reméled, jól meg is kopasztja, egy fillérje ne maradjon válás után...

Ez ép eszű férfinek elég ahhoz, hogy ne akarjon irodai cafkák után szaladgálni.

2016. febr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%
Azért a gyerek láthatásával nem viccelnék első , nehogy rosszul süljön el a dolog. Harag haragot szül!
2016. febr. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos átlagban minden munkahelyen van egy ilyen nő.Mindenhez két ember kell.Ha a párod ilyen helyzetben képes lenne megdönteni egy ilyen olcsó ribit akkor szerintem az elmond mindent. Egyébként meg ha olyan a párod nem feltétlenül kell eh ez a csaj bárhol félreléphet.
2016. febr. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!