Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ezek után mégis mit vár?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után mégis mit vár? Szerintetek jogosan sértődött meg?

Figyelt kérdés

A férjem szájhigiéniája, hogy finoman mondjam, hagy kívánni valót maga után.

Konkrétan hónapok óta nem mos fogat, az a fogkefe amit nyáron vettem neki, még a csomagolásában van.

Most ráadásul be is gyulladt az egyik foga, és méterekről érezni neki azt az édeskés, rothadó szagot.

Tegnap Skypeon beszélgetett egy haverjával, nekem meg ki kellett szellőztetni a szobát, mert szó szerint majdnem elhánytam magam.

Ráadásul be is próbálkozott este, én meg megkértem, hogy ugyan, mossa már meg előtte.

Hát erre inkább nem szexeltünk.

Ma reggel próbáltam vele sokadjára beszélni, persze normálisan, de rögtön visszatámadt, hogy reggel nekem is rossz szagú (szerintem a legtöbb embernek kellemetlen a reggeli lehelete), meg a best off kifogás: nincs rá ideje.

Végül hozzám se szólt inkább.



2016. jan. 27. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsi, de a férjed ekkor seggh..lye, hogy nem mos fogat? Ennyi pénze van, hogy majd több százezer forintot képes lesz kiadni, hogy megcsináltassa a fogát?

Nincs benne önérzet, hogy kihal mellőle mindenki a szájbűze miatt?


Őszintén, az ilyen személyeket pszichológushoz is elvitetném, mert itt agyilag is gondok vannak, az biztos.

2016. jan. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Korábban mi volt a helyzet? Akkor mosott, most pedig nem? Ez számora nehezen elképzelhető.
2016. jan. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Pedig megismerkedésünkkor rendszeresen mosott.

Se apósoméknál, se anyósnál nem divat az igénytelenség.

Én minimum napi kétszer mosok, fogselymezek, reggel szájvizet is tolok.

Az öt éves lányunk is napi kétszer megmossa. Már nem is kell szólni neki, reggeli után az első dolga.

Egyszerűen nem tudom ezt hova rakni a férjemnél...

2016. jan. 27. 13:04
 4/10 anonim ***** válasza:

miért nem mossa? erre mit mond?

egyszersak abbamaradt?

2016. jan. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez komoly?

Ez a kérdés?

Szájszag miatt szellőztetni?

Na,ne viccelj.

Trollolollo...:D

El nem tudom képzelni:D

2016. jan. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Dehogyis jogosan! Teljesen igazad van. Megértem, hogy képtelen vagy bármilyen intimitásra vele... Én személy szerint képtelen lennék rá!

Próbáljatok meg beszélni erről, mert ez megmérgezi a kapcsolatot. Vagy ha nem, akkor ultimátumot kell neki adni.

Sajnállak Kérdező!

Amúgy rendben lenne a kapcsolatotok?

2016. jan. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ötös!

Igen, szájszag miatt szellőztetni. Nem álltál még buszon büdös szájú ember mellett? Én múltkor a boltban a pénztárnál futottam bele egy ilyenbe, konkrétan hátrahőköltem! A hányinger kerülgetett!

2016. jan. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nemrég leszálltam a buszról, és inkább megvártam a következőt, mert valakinek olyan penetráns szájszaga volt, hogy konkrétan öklendeztem.


Kérdező, nincs ötletem más, minthogy próbálj meg vele beszélni még egyszer, nem támadóan, hanem segítőkészen, arra hivatkozva, hogy ez neki is rossz, és súlyos következményei lesznek. A begyulladt fogával előbb-utóbb úgyis el kell mennie fogorvoshoz, ott talán jobb belátásra bírják.

2016. jan. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az en ferjem mindennap mos fogat de volt 5 nap amikor budi volt a szaja es nem ertettuk, h mi tortent, kiderult h kilyukadt egy foga:-)))Azota es elotte sem volt ilyen gond, mar betomtek es minden ok:-))


Oszinten, ez csak 5 nap volt de ha ezt nekem minden egyes nap szagolnom kene sztem kifutnek a vilagbol szoval el tudom kepzelni, h mit erzel. Egyszeruen nem ertem, h miert nem mos fogat?O tudja h budos a szaja?Nem zavarja?

2016. jan. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
AZ ég szerelmére! Felnõtt nõ vagy állj ki magadért és ha Kell bántsd meg vagy vágd szájba a gyulladt fogánál. Nem hiszem El hogy nem tudsz hatni a férjedre.
2016. márc. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!