Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennetek, ha a ferjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek, ha a ferjetek igy velekedne rolatok a baratjanak? Tulreagalnam?

Figyelt kérdés
Itthon vagyok a kisfiammal gyeden,varandos vagyok a masodik babaval.Meglattam egy levelezest,amiben leirta,h o milyen faradt es semmi szorakozas az eletebe.Dolgozik,engrm vasarolni visz,csak a penzkoltes van...Csak elelmiszereket vasarolok,magsmnak semmit.S gyerekre is joreszt en vigyszok.Iszonyatosan rosszul esik es bezarkoztam emiatt.
2016. jan. 12. 21:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Egy emailbol nem tudhatod. Ha tenyleg ezt gondolja akkor nem reagalod tul, ha csak panaszkodni akart egy kicsit akkor nincs gond. (bar akkor sem szep dolog)
2016. jan. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Ha belegondolsz igaza van nem? Non-stop dolgozik,ezért fáradt,vásárolni visz,nincs szórakozása a leírtak miatt,és csak megy a pénz..Te vigyázol a gyerekre mert ő dolgozik..mi a kérdés?
2016. jan. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Senki sem dolgozik non-stop.Persze es az en eletem meg csupa moka es kacagas nemi szorakozassal.Mindenkinek megvan a sajat dolga,feladata az eletben.En sosem velekednek igy az eletunkrol.
2016. jan. 12. 22:20
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

2-es vagyok. A Te éléted biztos h nem mókából áll. A legnagyobb tiszteletem az anyukáknak. De az a mailt amit olvastál akár Te is írhattad volna nem? Most egy nehéz időszakban vagytok,türelem,minden ok. lesz. Két gyerekem is van.

42/F

2016. jan. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Koszonom.Talan az esik rosszul,h magat sajnaltatja,mintha csak rgy igaslo lenne akinrk elveszem a penzet es kihasznalom...Legalabbis nekem ez jott le az email tartalma alapjan.Mintha o nrm latna az en feladatom a hazassagunkban.
2016. jan. 12. 22:40
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem reagálod túl. Tényleg nem leányálom a gyereknevelés, DE senki nem kényszerítette rá. Kérdezd meg tőle, hogy minek vállalta akkor a második gyereket (vagy úgy egyáltalán)? Lehet az a baj, hogy te erőltetted az egészet.
2016. jan. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is rosszul esne. De nem szólnék róla. Másképp oldanám meg a problémát.


Szerintem beszélgess vele, hogy menjetek el szórakozni valamerre. Olykor egy mozi, színház, bármi. Biztosan tudod ő mit kedvel és mi teszi boldoggá. A gyereket addig bízzátok barátokra, nagyszülőre. Eközben beszélj te is arról, hogy többet legyetek együtt, kérdezd meg ő mit gondol a kapcsolatotokról, a gyerekvállalásról. De semmiképp ne támadd le, próbáld meg nyugisan, úgy csinálni, mintha téged is ugyanúgy bántana a dolog. Szerintem megnyílna, és pikk-pakk megoldanátok a dolgot. Minél előbb szerintem, ne mikor már még többen lesztek! :)

2016. jan. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
7-esnek igaza van. Es a "meg tobben" igy is hangozhat: meg tobb felnott lesz....
2016. jan. 13. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Muszaj neha kimozdulni. Nekunk is pici gyerekunk van, most volt ket eves. De igyekezzuk ugy szervezni az eletunket hogy legyen csaladi program ahova egyutt megyunk, ez altalaban szombatonkent, neha kimozduljunk egyutt (ilyenkor vagy keresunk valakit aki tud ra vigyazni, vagy egy bebiszittert- egy estere egy mozi erejeig siman talalni olyan diakot akinek zsebpenzkiegesziteskent jol jon egy kis mellekes), es emellett ragaszkodunk hozza hogy mindenkinek legyenek meg a sajat programjai ahova kulon elmegy es magaval foglalkozik. Plusz ha epp nem tudunk elmenni valahova akkor otthonra athivjuk a baratokat pl tarsasjatekozni vagy dumalni, a gyerek meg alszik...

Ne legyetek bezarva mert az teljesen kiegeshez vezet.

Rengeteg ingyenes program van ahova el lehet menni. Nem csak a bevasarlas letezik. Azt pedig lassan mart interneten is el lehet intezni hazhozszallitassal, azzal se megy el a szombati napotok akkor. Vagy irj egy listat a ferjednek es kerd meg hogy egyik nap munka utan vasaroljon be.

Ebbol a szempontbol megertem mert en is utalnam ha a szombatomat egy bevasarlokozpontban kellene tolteni, meg sorban allni.

Probaljatok ezt az idot felszabaditani es massal tolteni mert neki is szuksege van uj elmenyekre, meg neked is. Kulonben befasultok es sajnos nem lesz egyszeru

2016. jan. 13. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem toltjuk az egesz szabadnapot bevasarlassal,ez kb 1-2orat vesz igenybe.O el szokott menni baratokhoz v baratokkal ide-oda(igaz ritkan)Viszont en sehol nem voltam miota mmegszuletett a gyerkoc.Mar millioszor mondtam h jo lenne tobbet egyutt lenni es el kene menni kettesben vhova....megsem tortenik semmi!En nem olyan vagyok ahogyan engem lefestett.Mindentol probalom megkimelni,de ugy latszik neki a minimalis feladatok sem tetszenek.Aki pedig semmit nem csinal azon kivul,h a gyerekkel van az en vagyok.Nem eroltettem egyik gyereket sem,sem a hazassagot.
2016. jan. 13. 04:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!