Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy tetszem a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy tetszem a férjem barátjának vagy csak bebeszélem magamnak?

Figyelt kérdés
Férjem 20 éve ismeri a barátját és mostanában nagyon furcsa,eddig a férjemnek mindig könyörögnie kellett a haverjának hogy jöjjön le segiteni ebben és ebben vagy segitsen elhozni ezt és ezt de mostanában egy szóra pattan(férjemnek azért is furcsa mert előttem volt két barátnője és nem azt csinálta a haverja) én elkezdtem vele beszélgetni,megosztotta velem hogy összeveszett a barátnőjével és én is elmondtam neki mikor a férjemmel veszekedtem és tanácsot kértem tőle vagy pl el hivott minket de nem a férjemtől hanem tőlem kérdezte meg,ilyet eddig nem csinált..szóval semmi rosszat nem feltételeztem mert hát miért legyek rosszba a férjem gyermekkori barátjával...és egy ideje kerülöm is,ha lejön nem megyek ki köszönni és stb...a minap tett egy furcsa kijelentést,a férjemnek lehozott valamit és mondta hogy majd lejön érte és kijelentette hogy Én vigyem ki neki,amúgy sem tudná a férjem mert délután dolgozik....megkérdeztem tőle mikorra várhatom de azt mondta azt hitte vissza viszi a férjem neki...lehet hogy kapcsolt...férjemmel átbeszéltem ezeket a dolgokat és elmondtam neki hogy mi az érzésem evvel a dologgal kapcsolatban a férjem meg kiváncsi a továbbiakra....meg azért nem értem mert már babát várok és ezt ő is tudja..vagy csak túl gondolom a dolgokat? ti mit mondtok? esetleg tanácsot tudtok adni?

2015. szept. 23. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

De neked tetszik ez a szitu igaz? :)

40/F

2015. szept. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szeretne beszállni harmadiknak ;)
2015. szept. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A barátnak nincs kapcsolata, sok a szabadideje, és úgy tűnik kedvel téged. Ez nem azt jelenti, hogy ki akar veled kezdeni, de valószínűleg a párod korábbi barátnőit nem bírta, kerülte őket, veled pedig nincs semmi baja. Egy gyerekkori barát esetében elég aljasnak kellene lennie ahhoz, hogy ráhajtson a terhes feleségre, ugyanakkor az lenne a normális, hogy úgy viselkedik, amilyen a ti kapcsolatotok. Nem csak elvisel téged a férjed miatt, hanem van közös témátok, emellett elég stabilnak tűnik a férjeddel való kapcsolatod ahhoz, hogy veled is barátságot próbáljon kialakítani. Az exeken valószínűleg látszott, hogy nem érdemes rájuk időt vesztegetni. Mikor évekkel ezelőtt megismerkedtem a jelenlegi párommal, a legjobb barátaim és a családtagjaim úgy csaptak le rá, hogy majd széttépték, külön utakon barátkozni kezdtek vele, mert érezték, hogy stabil a kapcsolatunk, és nagyon örültek, hogy olyan ember választottam, akit ők is kedvelnek. Engem nem zavart, örültem, hogy jól kijönnek egymással. Azóta is dúl a barátság mindenkivel, és senkinek meg sem fordult a fejében, hogy elcsábítsa tőlem.
2015. szept. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Köszönöm szépen a normális válaszod ! Jól látod hogy stabil a párkapcsolatom és azt is jól látod hogy a többi barátnőivel nem volt ilyen kapcsolata a haverjának...csak az az érzés hogy tetszem neki...az ember megérzi ha valakinek tetszik,én örülök hogy normális velem csak túlságosan furcsállom ezt az egészet...még azt elfelejtettem hogy van a haverjának párkapcsolata csak sokat veszekednek...


Első és a második válaszolónak! Nem!nem tetszik nekem ez a szitu akármilyen hihetetlen,én szeretem a férjemet és ha elém állna egy férfi anyaszűlt meztelenül akkor sem érdekelne....harmadiknak meg biztosan nem akarna beszálni...

2015. szept. 23. 16:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Túlkombinálsz! A hormonjaidtól olyat képzelsz,ami nincs!
2015. szept. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!