Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy gyerek vállalása tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gyerek vállalása tényleg tönkreteszi a házas életet?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy utána már a szexuális életük sem olyan, elhidegülnek egymástól stb...
2016. jan. 10. 22:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Valószínűleg abban a kapcsolatban ahol ez megtörténik a gyerek vállalása előtt sem volt rendben minden.
2016. jan. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%
Ha a házaséletet csak a beteges szexuális vágyak kiélésére használják akkor igen.
2016. jan. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
38%

Nem csak azt, hanem minden mást is. Utána már a gyereket kell szolgálni jópár évig, minden pénzt elvisz, nincs többé dugipénz meg "a dorbézolás hétvégéje" csak rabiga van, amiért mi a hála és a jutalom? Tönkretett bútorok, kinőtt ruhák, hányás a nyakadba, szar a padlón... Nem hiszem, hogy megéri.


Ha viszont megúszod akkor jó kaják, étterem, külföld, nyugodt hétvége vidéki termálba', póker-társasági est a haverokkal/barátokkal. Egyetlen hátránya ha nincs gyereked, hogy anyád b**tatni fog. De én megmondom anyámnak, hogyha ennyire akar unokát, akkor keressen béranyát, adok gént, aztán lehet nevelni a biológiai "onokát". De én tuti nem fogom.

2016. jan. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%

Több dolog is közre játszik ebben a kérdésben.


Az egyik lehet hogy a nő vissza nyeri-e valamilyen szinten az eredeti alakját szülés után.

Mert ha elhízik és nem törődik magával akkor a férfinek lényegesen kevésbé lesz kívánatos.


A másik hogy a gyerkőc miatt sokkal kevesebb lesz az egymásra szánt idő vagy ha sikerül is a gyereket időben lefektetni akkor is a családi élet jóval kimerítőbb és lehet már csak aludni lesz energiájuk.

De ebben az esetben elég az egyiknek kidőlnie mert a másik ugyse tud akkor mit kezdeni.


És még ezeket a dolgokat négyzetre emelheti az hogy telnek múlnak az évek és egyre kevésbé lesznek egymásra kiváncsiak szexuális téren és minimálisra csökken az intimitással eltöltött idő.


És amikor például a férfi már nem bír magával akkor jöhet a megcsalás.

Aztán a megbocsátás a feleség részéről.

De a férfi visszaeső lesz ami megint csak kiderül és akkor jöhet a válás.


Ezt a kis történetet azért fűztem hozzá mert családon belül történt meg.

2016. jan. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
36%

Nekem tönkretette de igazából nem is érdekel a dolog.A testemmel sem vagyok kibékülve,pedig visszafogytam ,csak ugye a striák ,a nyúlott bör...hogy nincs idöm arra ,hogy mindig tiptop legyek.

Ha meg éppen van egy kis idöm ,inkább olvasok ,netezek vagy éppen takarítok ,a férjem nem érdekel ilyen téren.Tudom ,hogy már "rezeg a léc" ,és szerintem ha lesz alkalma megcsal,de ez sem érdekel legalább nem kell állandóan visszautasítanom meg kikerülnöm.

2016. jan. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
33%

#4


Vagy az asszony lesz hirtelen jófej a postással...


Kb. a gyerekek létrehozását a modern tudományra kellene bízni és a gépekre. Tökéletesített génekkel, egymástól jól megkülönböztethető alaptípusokkal, a testileg hátrányosakat eltűntetve a palettáról. Nincs többé alacsonyság, nincs hízékonyság, nincs rák és nincs kopaszodás, satnya "shaggy" mellek, kis farok stb.

2016. jan. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
40%

#6


Nevelésüket pedig előre meghatározott módon kellene végezni. A létező legjobb módon, hogy mindenki egészséges személyiséggel rendelkezzék. Nincs többé pszichopata meg őrült, ha van, hamar kiszűrni és irány a lobotómia, ha az sem segít akkor irány a sztratoszféra. És az illető sosem létezett. A hiányt a következő gyerekadaggal pótolni.


A rasszok és azon belül a típusok jól elkülöníthetőek lennének és minden típus a neki megfelelő munkakörben lenne. Az ázsiai típusok gyenge fizikai erejük, nagy teherbírásuk miatt inkább a figyelmet igénylőekre, a kaukázusiak a sima fizikaiakra és átlagos morált igénylő munkákra, a feketék pedig az olyanokra, ahol jó hasznát vehetik gyorsaságuknak, hosszú lábaiknak. Az indiai típusok, pedig szerelni, kis helyekre beférni. És mivel ebben a világban megszűnik az olyan hogy szopás munka - jó munka, mindenki megbecsüi a többi munkáját és a többiek is vidáman mehetnek dolgozni.


Nincs többé gyereknevelés, a párok vidáman, szabadon élhetnek. Szexelhetnek ahogy akarnak, stereliziálva lesznek születéskor. Nem kell többé óvszer.


A rasszok bár elküönülnek külsőre, belsőre nincs többé rasszizmus. Bár szemmel jól láthatóak a különbségek, a rasszok barátságosan állnak egymáshoz, egyiket sem emelik ki vagy nyomják le. Nincs náci vagy liberális (mindkettő káros) ideológia.

2016. jan. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%
#6, #7 Ez jó. :D
2016. jan. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
Azt olvastam,felmérések szerint a kapcsolatok 80%-át negativan befolyásolja. Akár tönkre is teheti.
2016. jan. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
#7 Hja, jó kis utópia. Már Madách is megírta, hogy mekkora baromság a falanszter...
2016. jan. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!