Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek tényleg létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg létezik az "Igazi"?

Figyelt kérdés
[link]

2015. nov. 26. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Felold minden akadàlyt de nem avatja bele a nöt csak a hàta mögött dönt helyette
2015. nov. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Végül is én kértem meg hogy segitsen..

Anyàm meg de majd pont ő fog neked segiteni hogy bejelentsenek..jah segitett hogy bejelentsenek a haverja de nem ingyen..

Most meg elveszi akivel van és meghivja a takaritonőt a lagziba..mert idő közbe az utobbi igencsak defektes lett..

2015. nov. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Meg amikor a feleségemm mondta, hogy most azonnal hozzuk haza de nem lehetett mert ellehetetlenítette volna, ezért kint maradt és nem is küldött ajándékot se. Gondoltam hogy ez így rendben lesz de az anyósom meg elhitette vele, hogy ez nem is az.
2015. nov. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#2, #3 ezt nem értem, lehetne konkrétabban?
2015. nov. 26. 11:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen létezik. Csak nagyon nehéz ràtalâlni. Ám amikor megtalàlod, ràjössz, hogy minden csalòdàs, szenvedés és magànyos perc megérte azért a boldogsàgért ami az igazi mellett vàr.
2015. nov. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elolvastam, hülyeség. Ennyi erővel minden nőre hiheted azt, hogy ő az igazi. Élj a jelenben, keress olyan nőt, akihez vonzódsz, akit kedvelsz, a többi f-a-szság, leányregény...
2015. nov. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

linkelek neked egy cikket ami az ellenkezojet allitja

Igazi nem letezik ket gyarlo ember van aki hajlando kompromisszumra es szeretetre megbocsajtasra es elhatarozza barmi jon kitartanak egymas mellett Ettol lesz igazi mindket fel.

Egy dontes ami eros es orok marad

2015. nov. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
,,A szakemberek viszont azt állítják, hogy egy ember többször is megtalálhatja az igazit. Mert valójában nem is létezik ilyen. Mivel mindenki különböző hibákat követ el, ezért a tolerancia egyénenként változó. A tökéletes társ tehát ebben a felfogásban az, akit képesek vagyunk tolerálni és aki képes minket is elfogadni úgy, ahogy vagyunk, minden jó és rossz tulajdonságunkkal együtt. Ha ez megvan, akkor minden esély adott egy jól működő párkapcsolathoz. Fontos megjegyeznem azt, hogy nem szabad foggal-körömmel ragaszkodnunk az eszményeinkhez és az ideáinkhoz, mert akkor valószínűleg sohasem fogjuk megtalálni azt az embert, akivel le tudjuk élni az életünket. Mi sem vagyunk tökéletesek, másoktól se várjuk el ezt.,,
2015. nov. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!