Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg létezik az igazi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik az igazi, akire megéri várni?

Figyelt kérdés

Van valaki a világban, akivel minden szép lesz, vagy kompromisszumokat kell kötnünk. Egy jó barátom 30 éves férfi, azt mondja, ő vár az igazira. Sok éve nincs komoly barátnője, mert az álom lányt várja, holott ő sem tökéletes. Akivel összejön, azt is dobja 2-3 hónap után, mert a szép lányok túl sekélyesek, a másik nem lenne jó anya, a harmadik meg... Az utolsó barátnője okos volt, kedves és vicces, azt hittem, most tényleg megtalálta, de szakítottak, mert a lány nem vonza őt szexuálisan:( Emellett naponta mondja, hogy nem érti miért tud valakit találni, akivel komolyan együtt lehet és hogy ő már gyereket, családot szeretne, de nem akar olyannal lenni, akivel már most valami gond van.

Én azt mondom, hogy olyan, akivel elsőre minden klassz nem létezik, össze kell csiszolódni.


2015. szept. 13. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Leírtad az utolsó mondatodban.
2015. szept. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tényleg létezik. Ahhoz nem kell csiszolódni, mert olyan mint ha egymillió év óta már együtt élnétek.
2015. szept. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az Igazi nem létezik, olyan ember viszont biztosan, akire érdemes váeni.
2015. szept. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
* várni
2015. szept. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem létezik ilyen szerintem.
2015. szept. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem létezik semmi ilyesmi,ez csak egy plusz reményt adható dolog annak,aki hisz benne...

De valójában semmi ilyen nincsen,nekem meg főleg nem,én például tudom jól,hogy nekem esélyem sincsen egyetlen nőnél sem,mert nem születtem a mai ideálnak...

Tehát semmilyen igazi,meg nagy ő meg hasonlók nem lesznek...

24/F

2015. szept. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az illető valószínűleg egy ideált kerget, ami csak az ő fejében létezik, és természetesen senki élő ember nem ér fel hozzá.

Ugyanakkor az is igaz, hogy érdemes várni, mert valóban létezik olyan, aki, ha nem is tökéletes, de optimális társ.

Én nagyjából egy évig ismerkedtem, randizgattam, de senkinél nem éreztem azt, hogy összeillenénk... (mondjuk én nem is jöttem össze velük, hogy hátha... hallgattam az ön- is emberismeretemre).

Aztán egyszer csak jött valaki, akinél megvolt a "húha"-érzés, és valóban, vele olyan a kapcsolat, hogy nagyon-nagyon minimális csiszolódásra van szükség, mert alapból jól összeillünk.

2015. szept. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Remélem! ;-)
2015. szept. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!