Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek 39 évesen már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 39 évesen már elkéstem a családalapítással? /F

Figyelt kérdés
Nem úgy alakultak a dolgok ahogy szerettem volna. Több nő is volt az életemben, de nem sikerült beteljesedni ebben a formában, különböző okokból. Viszont már nagyon szeretnék megállapodni és gyereket is szeretnék természetesen, mert az idő csak fut és még semmi...
2015. nov. 19. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Nem :)

60 leszel, mikor a gyereked már önellátó, az teljesen rendben van, én édesapám is ennyi (én 24 vagyok).

2015. nov. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
hát ha még most "észbe kapsz" és nem hanyagolod el ezt akkor nem késő! :)
2015. nov. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
A férfiaknak nem is kell amiatt aggódniuk. :(
2015. nov. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Nőként azt mondanám,hagyd a francba,de férfiként életed végéig szaporodhatsz,szerencsés esetben.Csak számolj azzal,hogy az unokádat már nem fogod megismerni,ha lesz.
2015. nov. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Nem késtél el, amúgy is a te életed, a te dolgod, senkinek nincs beleszólása. Ha eddig nem úgy alakult, hogy meg tudtál volna állapodni, ezt te tudod a legjobban. Más nem láthat bele az életedbe.

Az meg, hogy meddig élünk, lutri, apai nagyapám 83 évesen halt meg, 6 életben maradt saját gyereke volt (és egy nevelt, apám legidősebb testvére, nagymamám első gyereke attól a férjétől, akit elvitt a háború), apám utolsó előtti gyerekként született, a legidősebb testvére anyai nagymamámmal egyidős, én apai nagymamámat nem ismertem már, mert elvitte egy betegség pár évvel a születésem előtt. Anyai nagyapám most töltötte be a 83-at, még csak az elmúlt 5-8 évben kezdett leépülni, de a humora még mindig megvan, addig viszont teljesen energikus emberként élte le az egész életét. Ő nem számított rá, hogy eddig fog élni, mert a felmenői között nem volt ez jellemző, viszont az édesanyjáról tudom, hogy késői gyerek volt a lánytestvérével együtt, és volt egy idősebb bátyjuk, aki fiatalon meghalt.

Ma már annyi módszer van az egészségmegőrzésre és az egészségügy is jobban fel van szerelkezve, mint régen, így ha valakinek nem jön egy halálos betegség, nem törnek az életére vagy nem hal meg egy balesetben, hosszú élete lehet.

2015. nov. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

Nem vagy lekésve, de most tudatosan kell olyan párt keresned, aki akár már "holnap" szülne. Mármint aki tényleg komolyan családot alapítana. Keress ilyen nőket, és ha szerencsével jársz, akár már egy év múlva házas is lehetsz, persze oltári mázli kell hozzá. Azt viszont nem ajánlom, hogy mindegy alapon vegyél el valakit, vagy legyen közös gyereketek, mert sürget az idő.


26N

2015. nov. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha sem késő!igaz kicsit mecsúsztál az idővel de ha tényleg akarod megtalálni az igazit és nem késő (férfi esetében 45 éves korig) belefér a gyerekvállalás is.
2015. nov. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%
Férfiként könnyebb dolgod van. Gyakorlatilag bármikor lehet gyereked. Ha találsz olyan nőt a korcsoportodban akivel kapcsolatod lesz, mert a fiatalabbak többnyire a saját korukhoz hasonlót választanak.
2015. nov. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

"fiatalabbak többnyire a saját korukhoz hasonlót választanak."


Ja ezért keres az összes 20+os csaj 30-35+os pasit társkeresőn.

2015. nov. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem mondtam, hogy nincsenek ilyenek...de én nem kezdtem volna és szerintem több más nő sem kezdene huszonéves korban harminc éves vagy még öregebb pasival. Ez sokszor akkor szokott előfordulni, ha a csajnak pénzes pasi kell. Általában az idősebb férfiaknak több van:)
2015. nov. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!