Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkéstem? 20 éves csaj vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkéstem? 20 éves csaj vagyok, s mostmár lassan az az érzésem, ha eddig nem volt se pasim, se nem szexeltem, ezútán már esályem sincs rá.

Figyelt kérdés

2012. júl. 18. 18:24
1 2
 1/13 ASOT ***** válasza:

Ezzel sokan vannak így....


Dehát senki sem jós..lehet h már holnap összeismerkedsz egy tuti pasival, de lehet h csak 20 év múlva, de lehet az is hogy soha...


És akkor jöhet most a kis szokásos szöveg:

, ismerkedj tovább, légy nyílt vedd észre jár sokfelé, kezdeményezz, beszélgess, ésatöbbi.

2012. júl. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%

ez csak akkor lenne részben igaz ha SRÁC lennél, így nem. Bármikor rád nyomulhatnak. De egy 20 éves srác aki ilyen helyzetben van neki sincs az arcára írva hogy szűz szal simán kamuzhat, de neked azt sem kell mert lány vagy...

Bár egy szuper-tapasztalt férfi le fog rázni ha megtudja hogy szűz vagy

f18

2012. júl. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 ASOT ***** válasza:

amugy a lényeg! Ne add fel soha! :)

A remény hal meg utoljára!

2012. júl. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én szexelek veled, ha jó csaj vagy!:D 22F
2012. júl. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

Elképesztő helyeken bukkanhat fel Ámor.:)

És ez nem csak a filmekben van így. Nem kell keresni, viszont nem szabad elzárkózni előle. Vagyis mondani, mondhatod, hogy neked nem kell, de belül azért reménykedj és próbálj meg KIEGYENSÚLYOZOTT lenni.

Senkit sem érdekel, hogy szűz vagy. Na bumm. Úgy sem fogják megkérdezni. Azt mondjuk lehet, hogy volt-e már, de akkor elég annyi válasznak, hogy "komoly még nem, csak próbálkozások." Ennyi. A további beszélgetést eme témáról hanyagolni kéretik.

2012. júl. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Na és aztán, nekem se volt nőm és nem dugtam még, ráérek majd, hót lekakilom.
2012. júl. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Én örülnék egy ilyen lánynak, komolyan. Végre valaki, aki nem keféltette szét magát a félvárossal. :)
2012. júl. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az egyik haverom 30 és még nem volt nője. A másik 28 évesen szedte fel az elsőt. Én meg tizenegynehánnyal voltam, hiába mondtam nekik, hogy segítek, nem engedték.
2012. júl. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 szamo77db ***** válasza:

Furcsa lesz, de nagyon egyedül vagyok... A többit tudod,

ugye?

2012. júl. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Halálra unom magam.
2012. júl. 18. 19:52
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!