Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti íratnátok házassági szerződ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti íratnátok házassági szerződést?

Figyelt kérdés

A baràtnőm férjhez megy.

A vőlegénye csalàdja nagyon gazdag.

Sajàt autószalonjuk van màr évek óta.

Ők segítettek hàza venni nekik.

A vőlegény is abban a csalàdi cégben dolgozik.

Felvetették hogy szeretnének vele hàzassàgi szerződést kötni de ő teljesen kiakadt.

Viszon én valahol megértem őket mivel a baràtnőm tényleg nem vitt oda semmit szó szerint csak a ruhàit.

Mi a véleményetek erről?


2015. nov. 3. 19:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
60%

Hát, ha lett volna saját vagyonunk, szerintem írtunk volna, de mivel se nekem se a férjemnek nem volt pénze, se más vagyona, ezért nem írtunk. Ami meg házasság előtt került a nevemre, az úgyis kümö9nvagyonnak számít, szóval a férjemet nem érinti semmilyen formában. Én nem látok a szerződésben semmi kivetni valót.


Szerintem aki ezen kiakad, az pénzre utazik.

2015. nov. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
különvagyonnak
2015. nov. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Gabishka ***** válasza:
70%
Még szép hogy íratnék!
2015. nov. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%
Egyertelmu a szerzodes az o esetukben, nem jogos a baratnod sertodotsege.
2015. nov. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
38%
A házasság előtt szerzett vagyon,az sosem lesz közös.Ami meg házasság alatt lesz,az igenis legyen közös.Még ezzel is lehet trükközni,tehát igazából nem értem minek a szerződés.Én abszolút bizalmatlanságnak tartom.Az meg kiakasztana,hogy még el sem vett már azon gondolkodik,hogy mi lesz ha elválunk.Ha valaki úgy megy bele egy házasságba,hogy egyáltalán eltudja azt képzelni,hogy ennek majd egyszer vége lesz,azt ott ette meg a fene.
2015. nov. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
64%
ha akkor vagyonról lenne szó akkor íratnék, és a fiam-lányom párjától elvárnám, hogy sértődés nélkül írja alá! szerintem ez a normális.
2015. nov. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
53%

abszolut normalis es a baratnod egy fejletlen tini ha ezen kiakad

ha eleg erett lenne mar a hazassagra eszebe se jutna hogy kiakadjon ezen


es nem, nem ugy megy bele mindenki, hogy majd ha elvalunk, de nezzel mar szet a vilagban, hany hazassag vegzodik valassal es hanyan szivjak a fogukat mert nem irtak papirt hazassag elott


semmi kivetnivalot nem latok a papirban

2015. nov. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Igen. Én régen terveztem is, mindegy hogy én vagy ő a gazdagabb. Most, hogy házasság előtt állunk, nem lesz, de csak azért nem, mert mindketten ugyanannyit viszünk a házasságba.
2015. nov. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
35%
No de amit viszel,az amúgy sem lesz közös házasság után.
2015. nov. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%

Érthető, én is kötnék, ha ilyen helyzetben lennék.

Az okoskodóknak pedig, igen a házassági szerződés nem csak a házasság előtti vagyoni helyzetről szól! És nagyon sok kiskapu van a jogban, illetve nemcsak válás esetén lehet hasznos.

2015. nov. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!