Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tudnám ignorálni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ignorálni a sógornőmet, aki mindent jobban akar tudni?

Figyelt kérdés

A férjemnek van egy húga, aki egy időben rengeteget járt hozzánk, akkor kezdte, amikor a párommal összeköltöztünk, előtte szökőévben egyszer kereste a bátyját.

Amikor elfajultak a látogatások (napokig aludt, evett nálunk, este 10-kor ugrott be), meguntam és beszéltem a férjemmel, ritkultak a tereferék. Néha volt, hogy ismét elkezdett hozzánk járni, de a páromnak is elege volt egy kicsit és leállította.

Ez a lány sokszor próbált felülkerekedni rajtam, ha csináltam valamit, ő utánam csinálta. Ez nem is zavart, ha ő így érzi jól magát, tegye. De most elkezdtem a jogosítványt, átmentem a KRESZ-en és vezetésórákat vettem.

Ennek hírére ő is belevágott, nemrég sikerült neki is a vizsga, ő is vezet már.

Amióta ez tart, folyamatosan erről beszél, mit hogyan kell csinálni, meg hogy ő milyen ügyes, egyáltalán nem fél. Én aránylag jól vezetek, de nem tökéletesen, és az esetleges hibáimat (nem lát mindent) kitárgyalja, most azt mondta, nincs gond, nekem csak többet kell tanulnom, mint neki...

Nagyon rosszul esett tőle, ez életem legnagyobb lépése, és nagyon megingatott.

Hogyan tudnám kimosni a fejemből ezt az egészet? Tudom, buta vagyok, hogy iyeneken problémázom, én sem értem, miért bánt ez ennyire...



2015. nov. 2. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:

A butaság nem egy változtatható állapot.

Aki ilyen idióta, szted jobb nálad egyébként? Mondanod kellett volna, "fogalmad sincs hogyan vezetek és milyen gyorsan tanulok, szoktál logikát használni".

Nevess rajta ha eszedbe jut. Mennyire kis kis pici vadbarom. Nem vicces?? >,< Ne negatívot generáljon. Szégyenkezz, sajnáld és nevess.

2015. nov. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ezt kellene tennem, néha sikerül is:)

de mindenben ilyen, nem is csipi annyira a család, egy kicsit mindenki távolságot tart tőle.

2015. nov. 2. 20:19
 3/8 Költőnő? ***** válasza:
100%

figyelj... elhiszem h idegesítő a csaj és néha félelmetes a látszólagos magabiztossága....

DE

szted miért lebzsel állandóan nálatok?-->neki valszeg nincs élete, a tiéd szépen alakul.

akik mások esetleges hátrányain élősködnek, mint vmi temetőbogár, az általában épphogy a saját nyomorát igyekszik leplezni

No, kinek is van oka szorongani?

2015. nov. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ebben tökéletesen igazad van! Próbálok erre gondolni!
2015. nov. 2. 20:32
 5/8 Költőnő? ***** válasza:

sógornőm dettó ez:)

Annyi, h őneki derogálna velem random időt tölteni:) de ha véletlen találkozunk mindig próbál fölém kerekedni. Volt idő, h vérbeidegelt, de leültem és átgondoltam, mert mindig fájt, h ha akarnám; csúnyán tudnám alázni.

Nem akarom. Igazából lehet h jobb élete van nálam, mégis én sajnálom őt. Mert én nem érzek késztetést rá, h b*sztassam. Az meg, h ő szte miben jobb; pont telibesz*rom:)

2015. nov. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Régi trükköm:

Ha valakit hülyére akarok venni, ellátom mindenféle "bizalmas" pletykával. Persze csak olyannal ami megállná a helyét az egykori Vágó-műsorban, a FELE SEM IGAZ-ban.

Aztán, amikor éppen nem rózsás a kettőnk viszonya, és megharagszik rám, akkor nyilvánosságra hozza a "titkomat". Naná, hogy jól beég a fals infóval. Ehhez persze kell egy kis odafigyelés, szervezés, de megéri.

Példa: egyik szombaton családi ebéd volt vidéken a rokonokkal. (alsó hangon 8-10 tanú) Jóakarómnak -aki minden hétvégén rám telepszik- azt mondtam, van egy új kapcsolatom, akivel a szombatot töltöm. Ne is keressen, ki leszek kapcsolva és csitt, nehogy kiderüljön! Aztán pár hét múlva valamin összekaptunk, de nagyon. A legközelebbi hétvégén kávézás közben "véletlenül" utalt az említett szombatra. A párom természetesen kinevette, lehordta mindenféle rosszindulatú banyának, és kizavarta. Azóta nem láttuk.

2015. nov. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szarj a fejére! Menjen csak vezessen! Azt ad elő amit akar, nem biztos hogy olyan penge pro ahogy mondja. Meg mit versengjél vele? Csak ne legyen a nyakatokon, teljesen megértelek, nekem sem tetszene. Én is szoktam mondani a páromnak ha a sógornő "kedves" volt velem. De ő meg azt mondja: hát neki ilyen a természete. Mi? Bunkónak született? Vagy mi az hogy ő olyan... Ha én csináltam volna a világ szarja volnék! Sajnos én meg mindig alul fogok maradni a családjában. Ő megteheti, hogy lelép a legnagyobb munka közepette, én ha lelépnék...! Mindig engem kérnek meg, őt nem. Ő hagy pihenjen.
2015. nov. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 omba ***** válasza:
100%

Én is úgy látom, mint Költőnő, - valamiért versenyt hirdetett köztetek, és csúnyán bebukta... ezért ilyen csip-csup ügyekben próbál szépíteni.


Ő nem fog a férjeddel élni... és ha folyton a te túllicitálásodon ügyködik, akkor senki mással se.


Ha nagyon zavar már, érdeklődj a a jövőjéről, párkapcsolat, házassági tervek ilyesmik.

2015. nov. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!