Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 8 éve vagyunk együtt a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 éve vagyunk együtt a barátommal, több, mint 2 éve együtt is élünk, mégsem akar elvenni. Megszokjak vagy megszökjek?

Figyelt kérdés

Ő most 38 éves, én 27. Nem volt előttem házassága, sőt mielőtt összeköltöztünk, 36 éves koráig a szüleivel élt. Folyamatosan veszekednem "kellett", hogy elköltözzön és összebútorozzunk. Már ezt kissé szánalmasnak találtam, pláne hogy több mint 5 éve együtt voltunk előtte (és jól meg is voltunk). Én úgy gondolom, hogy lassan házasodhatnánk, utána gyerek (pláne az ő kora miatt), de lyan mintha a szüleit, főleg az apját nem akarná ezzel "megbántani".

Egyébként nagyon jól kijövünk de szinte minden nap szóba jön lassan ez a téma, és a veszekedések.

Szerintetek van remény hogy elvesz vagy csak húzza az időmet? Mert én mondtam neki hogy a házasság nekem fontos.



2015. okt. 5. 09:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

lehet ő nem akar ilyen szintű kapcsolatot...tehát maga a házasság neki teher, maga az érzés, a gyűrű.....

amikor veszekedtek akkor mit mond, miért nem akarja?


22F

2015. okt. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hogy majd elvesz. De inkább leterelősen, mint komolyan. Ha teher,gondolom 2-3 év múlva is az lesz, nem? Mert a 8 év szerintem már olyan táv, hogy nem mondható hogy erőltetem.
2015. okt. 5. 10:06
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

Ő mit mond amikor követelőzöl, hogy házasság s gyerek s minden?

Miért bántaná az apját meg? Lehet nem akar házasodni, mert neki így jó.

2015. okt. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%

ha ilyen terelően mondja akkor valószínűleg csak azt akarja, hogy ne nyaggasd, de nem gondolja komolyan...


am ha minden szép és jó akkor miért ennyire fontos neked a házasság?

mármint oké, hogy kötelék, de ezzel a nyaggatással lehet tönkre vágod azt ami szép és jó...

am neki a szülei házasok?

2015. okt. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tudom hülyén hangzik, hogy megbántaná az apját, de nagyon szoros a kötelék (este fél10kor tvzünk, az apja hívja hogy minden rendben-e), mert késői gyerek az apja 95 éves. És olyan mintha "közéjük állnék" ezzel, mondom elköltözni is alig akart. :( Leterel, hogy majd elvesz de nyilván nem komoly, mert sose beszélünk részletekről.
2015. okt. 5. 10:16
 6/15 A kérdező kommentje:
kiadsam: az apjának 3.házasságából született, késői gyerek, apja 95 éves anyukája 74. De igen, házasok annak ellenére hogy apjának ez már a 3. házassága, most volt az 50. évforduló. És egy jómódú, értelmiségi család, bár így leírva nem annak tűnik. :)
2015. okt. 5. 10:19
 7/15 anonim ***** válasza:
94%

lehet az apja példáját akarja követni...vagy későn házasodni, vagy többször, vagy épp attól fél, hogy neki is tönkre megy a házasság után a kapcsolata...

sokan panaszkodnak arról, hogy az esküvő után megváltozott a légkör...lehet ettől tart ő is...

gondolom az apja első 2 házassága tönkrement és ezekből kiindulva van egy képe a házasság negatív kimeneteléről...

2015. okt. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az értelmet, bölcsességet az életben vagy az ősöktől kapjuk, vagy tanuljuk az iskolában, rosszabb esetben saját kárunkon az életből merítjük.

Kis matekkal Neki még van 18-19 éve a gyerekvállaláshoz.

Van egy mondás, összeköltözés után, ha kb. egy évvel nem fordulnak pozitívabbra a dolgok, akkor 99% veszett fejsze nyele...

2015. okt. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Bocs kérdező,de ez veszett fejsze!


36 éves koráig otthon élt-na tehát már 2 éve,amikor is már 6 éve együtt voltatok, tudnod kellett volna,mi a teendőd.

2015. okt. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze ehhez az apjának.


Még lehet hogy örülne is az unokának, hogy láthatja, mielőtt meghal.


Itt a pároddal van a probléma. Ha 8 év alatt nem jutott még el odáig, hogy családot akarjon, később se fog.

2015. okt. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!