Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 8 éve vagyunk együtt a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 éve vagyunk együtt a barátommal, több, mint 2 éve együtt is élünk, mégsem akar elvenni. Megszokjak vagy megszökjek?

Figyelt kérdés

Ő most 38 éves, én 27. Nem volt előttem házassága, sőt mielőtt összeköltöztünk, 36 éves koráig a szüleivel élt. Folyamatosan veszekednem "kellett", hogy elköltözzön és összebútorozzunk. Már ezt kissé szánalmasnak találtam, pláne hogy több mint 5 éve együtt voltunk előtte (és jól meg is voltunk). Én úgy gondolom, hogy lassan házasodhatnánk, utána gyerek (pláne az ő kora miatt), de lyan mintha a szüleit, főleg az apját nem akarná ezzel "megbántani".

Egyébként nagyon jól kijövünk de szinte minden nap szóba jön lassan ez a téma, és a veszekedések.

Szerintetek van remény hogy elvesz vagy csak húzza az időmet? Mert én mondtam neki hogy a házasság nekem fontos.



2015. okt. 5. 09:55
1 2
 11/15 Költőnő? ***** válasza:
ebből sajnos nem lesz énekes halott, úgy tűnik
2015. okt. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

foghatod amire/akire akarod, de ő dönt.

őszintén ülj le vele beszélgetni

- mik a tervei?

- akar e esküvőt?

- gyereket?

- ha nem, akkor miért

- ha igen akkor mikor?


ha még beszélgetni se hajlandó akkor eldöntötd, hogy veszteged e még az időd vagy sem.

2015. okt. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mivel szeretem (és tudom hogy ő is engem), mindenképpen leülök és megbeszélem vele, mert mostanában sajnos csak a fejéhez vágtam és veszekedés lett belőle, érdemben nem sokra mentem vele. Köszi még egyszer!
2015. okt. 5. 16:34
 14/15 anonim ***** válasza:

Te vak vagy, vagy szimplán hülye?


Az a férfi, aki önszántából nem akar együtt élni azzal a nővel, akit állítólag szeret, és ehhez veszekedés kell!!!!, az még véletlenül sem akar házasságot és családot.

2015. okt. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
75%

Teljesen egyértelmű. Nem tervez veled az összebútorozásnál komolyabb kapcsolatot. Neki sokkal egyszerűbb, ha nincs házasság, így ha talál másik nőt, könnyebb lelépni. Ennyi.

Ha akarna, már rég elvett volna. Alapból nem neked kellett volna hisztizni az összeköltözésért, s nem tartott volna az sem több mint 5 évig.


Ha egy pasi el akarja venni a szerelmét, akkor elveszi, nem tököl ennyit. Szerintem csak az idődet pocsékolod, ha a házasság neked fontos. Egyébként ő sem korrekt, mert tereli a dolgot, hogy majd...te viszont vak vagy, és nem veszed ezt észre. Sőt, még hagyod is.

2015. okt. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!