Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, ha ő többet akar?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha ő többet akar? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Nős 2 éve, érzek vmit iránta, ő is irántam, de úgy teszek,mintha csak az egómat legyezgetné,ő ezt el is hiszi,és rosszul esik neki.kb.6 hónapja ismerkedünk.Nincs gyereke.Van köztünk vmi,ez még nem szerelem,de majdnem,afelé hajlik erősen. Nem történt semmi köztünk, de rengeteget beszèlgetünk,flörtölünk.Játszam tovább a jégkirálynőt v. történjen vmi? 26/N
2015. okt. 10. 02:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod hogy mit akarsz... Ezt valóban nekünk kéne megválaszolni??
2015. okt. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak azt t.om,h.senkinek sem akarok fájdalmat okozni,igen talán erre nem tud választ adni itt senki:(lehet eltévedtem.
2015. okt. 10. 02:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha jol ertem akkor nos ferfivel van kezdodo viszonyod.

Egyreszt nem tul felemelo dolog egy kapcsolatot szetbarmolni, akarmit is mond a ferj, hogy ilyen meg olyan rossz.

De a fo viszatarto eronek annak kellene lenni szamodra, hogy ne legyel harmadik egy kapcsolatban, ha lethnel valakinek az elso is. Ne tedd ennyire alacsonyra a lecet.

2015. okt. 10. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szegény nő.Elég hamar elkezdte a férje a félrekacsintgatást.Lehet,hogy veled is így tenne majd,ha egy kicsit megunna.Nem lehet benne megbízni.Hosszú távon kellene ilyen pasi?
2015. okt. 10. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%

Ha még csak két éve nős, és nincs gyerek, megmondanám neki akkor keressen, ha otthon letisztázta a dolgokat és szabad ember. Így nem sok minden van, ami összeköti öket.

Mondom ezt úgy, hogy én együtt vagyok egy nős pasival, de ott huszonéves házasság van, két gyerek és minden ami van nekik a pasi miatt van, ő dolgozott meg érte, a nő alig keres. Ebben az esetben nehezebb mindent felrugni, de a te eseted más.

2015. okt. 10. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Én is az utolsóval értek egyet. Szépen tisztázza le a dolgokat, mond el neki, hogy hajlandó vagy zöld utat adni neki, ha változtat a körülményein.


Ha ezt nem mondod neki meg kerek-perec és csak adod a jégkirálynőt továbbra is, le fog koccolni hamar és talál majd mást.

2015. okt. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudod eldönteni, hogy leszel egy nős pasi szeretője, egy harmadik, olyan nő akit ürítésre használ a pasi, vagy most amíg még nem történt semmi, azt mondod, hogy vége, és addig nem lesz semmi közöd hozzá amíg foglalt. Én a helyedben még így is meggondolnám egy ilyen emberrel a kapcsolatot. Ha úgy veszed, simán meg is csalná veled a feleségét....vajon te milyen jövő elé néznél mellette? Ugyan úgy megcsalna téged valaki mással. Gerinctelen a pasi, mert a szándék egyértelműen megvan benne.
2015. okt. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!