Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akarhat tőlem ez a tanár?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem ez a tanár? Mit akar megbeszélni? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Egy bulin összejöttünk az egyik egyetemi tanárommal. Ő 41, én 25. Csókolóztunk, majd nálam aludt, nem történt amúgy semmi, mert elég fáradtak, és ittasak voltunk. Reggel elmeséltem neki nagy vonalakban h mi történt. Pár nap múlva írt, találkozni akar. Kérdeztem, hogy kb miről lenne szó, erre nem írt le semmi konkrétat, csak azt, hogy majd ketten megbeszéljük, és kíváncsi pár, vagy több dologra. Mire/mikre lehet kíváncsi?? Reggel elmeséltem neki az est kiesett részeit, akkor mégis mit akar még tudni? Mit akarhat tőlem?


Estyke


2013. ápr. 17. 14:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
meg akar fektetni :) és most jönne feltérképezni a területet
2013. ápr. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Bepótólni ami az elöző éjjel nem történt meg.
2013. ápr. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedves naív Estyke! Vajon mégis mit akarhatna? Meg akar dugnni!!!!
2013. ápr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy egyik ismerösöm akinek szinten ilyen egyetemista-professzor kapcsolata volt:

Minden nap elmentek megbeszelni dolgokat, ami abbol allt, hogy iroasztalon megfektette a csajt a professzor ur, vagy csak egyszerüen lesz@patta. A csajnak ez bejött, csinalta is rendesen.

2013. ápr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D Haverjaim meg barátnőim is ezt mondják, akkor mostmár elhihetem, hogy akar tőlem valamit? :D Amúgy igazi úriember ez a tanár, és amúgy tisztességes életet él. Még így is?
2013. ápr. 17. 14:38
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy tényleg csak meg akarja beszélni a történteket, lehet hogy folytatást akar.
2013. ápr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy már szinte nincs mit megbeszélni, hiszen reggel már meséltem neki. Akkor tényleg benne van a pakliban, hogy folytatást akar.....
2013. ápr. 17. 14:46
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom miért, de olyan érzésem van mintha kamu lenne a kiirás:D De ezt sose fogjuk megtudni...
2013. ápr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet barmilyen tisztesseges, a szex az szex, meg a legnagyobb embert is terdre tudja ereszteni egy asszony.
2013. ápr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
Téged akar, nem kétséges. A "beszélgetés" csupán ürügy a randira. Hidd el, szexelni akar!
2013. ápr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!