Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek mi erről a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

Férjemmel 3 éve vagyunk házasok. Van egy 3 éves kislányunk és egy 8 hónapos kisfiúnk.

13 éve vagyunk együtt. Párom mindig egy nagyon dolgos ember volt, mindig feltalálta magát még akkor is ha épp nem volt munka. Olyannyira, hogy alig van velünk itthon.

Hétköznap korán reggel elmegy, és este 8kor ér haza.

Hétvégén ugyanez, talán annyi, hogy egy picivel később indul el, de csak este van együtt a család. Nem járunk sehova, nem kirdándulunk nem mozdulunk ki sehova, ergo nincsenek közös programok.

A kislányom már ott tart, hogy reggel amikor apukája elmegy dolgozni (egy szobában alszanak én külön a kisfiammal), ordítva és sírva kel fel, hogy jajj apa elment, és nem integetett. A szívem szakad meg sokszor, tudom, hogy hiányzik neki az apja. Amikor itthon van én megszűnök létezni, mindent csak az apjának enged, lóg rajta szó szerint, nagyon szereti őt, és viszont is. Imádják egymást. Nincs ezzel semmi baj.

Olyan régóta pedzegetem páromnak, hogy legalább egy vasárnapot szánjon ránk, mert néha jó lenne ha a család együtt lenne. Foglalkozhatnánk egymással, ő egy kicsit a gyerekekkel is, beszélgethetünk közben, arra sincs egyébként túl sok idő, hisz az esti fürdetés vacsiztatás, amíg ő itthon van, az én időmet teljesen elveszi, alig van köztünk kontakt. Persze, hogy hiányzik nekem is.

Ma reggel ismét feltettem a kérdést, hogy mikor lesz az a nap? Hétvégén nem hivatalos helyre megy dolgozni, hanem a pincébe bütykölészik, maszekol stb., valahol ez a hobbija is. Ergo nyugodtan megtehetné néha, hogy nem csak a pénzt hajtja hanem törődik velünk is.

Szóval, feltettem a kérdést...kérdeztem mi lenne ha...erre ő, biztosan nagyon furcsa lenne.

Egy kicsit kiadkadtam, hisz mi furcsa van azon, ha az ember egy napot a családjára szán és itthon van velünk, amikor emberek tucatjai (és keveset mondtam) ezt teszik, ez a természetes. Úgy mint az, (jobb esetben), ha vége van a munkaidőnek, az ember a családjához megy haza. Ő végez munka után, és megy a pincébe...bütykölni...Tudom pénzt keres, abból élünk. Én itthon vagyok a gyerekekkel, legalább egy valaki hozzon haza pénzt. Ezt is megértem, és nem azzal cseszegetem, hogy miért nem hazajön inkább mint a pincébe. Túl nagy kérés, hogy évek óta egyszer azt kérem, hogy legyünk együtt??? És erre ő azt mondja, hogy "furcsa lenne"...Szerintetek. Meghogy ő nem akar egész nap tv-t nézni. Erre én, nem tv-t kell nézni, hanem a gyerekkel a gyerekekkel foglalkozni ha a kicsivel még nem is, hisz ő rajtam csüng, de legalább a kislány ne érezze azt, hogy nincs apukája csak egy nap este 8-9.30-ig. Tudom, hogy vannak családok, akiknél az apa, jóval távolabb van, és hetekig vagy hónapokig nincs otthon. Azért ennyire nem vagyok szerencsétlen helyzetben, de mégis úgy érzem magam, mintha túl sokat kérnék. A múltkor sírva eszközöltem, hogy jó, mondjon egy dátumot, hogy mikor ér rá és beírom a naptárba. Nonszensz. A szüleim mást sem hajtogatnak, minthogy ez így nagyon nincs jól. Elmondják mindennek, hogy nem törődik velünk stb. Ti mit gondoltok erről?


2015. okt. 24. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én tuti biztos nem viselném el. Mióta ilyen? A leírás alapján szex sincsen gondolom... Ultimátumot neki.
2015. okt. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt még gyerekvállalás előtt kellett volna látnod. Gondolom nem hirtelen lett munkaalkoholista. Ha meg de, akkor lehet, hogy a gyerekek idegesítik hosszabb távon. A férfiak nem tudnak mit kezdeni általában a kisgyerekekkel. Lehet, ha már a kisebb is 5-6 éves lesz, apa hirtelen megint megjelenik a családban...
2015. okt. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Úgy látom, manapság a férjek körében egyre gyakoribb, hogy elutasít Ják a feleséget, minden fontosabb lesz.

Ultimátumot adhatsz neki, hátha kapcsol!

2015. okt. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

olyan mintha menekülni akarna előletek, mintha az élet, amiben éltek nem tenné boldoggá. Én nem lepődnék meg azon se ha kettős élete lenne, vagy ha később élne kettős életet.

Én a helyedben nagyon komolyan leülnék beszélni vele, elmondanám mit gondolok. Nem azt mondom, hogy itt a vége a kapcsolatnak, de sürgősen tennetek kell valamit, hogy változás legyen, hogy tényleg úgy éljetek, mint egy család. Az, hogy ő nem szeret tévét nézni, és ezért nincs veletek nem elfogadható! Menjetek közösen sétálni a városba, állatkertbe, kirándulni, sütögessetek, főzzetek közösen, látogassátok meg a nagyszülőket, menjetek fürdőbe... akármi! Biztos lenne olyan program, ami mindannyiótoknak örömet okoz! Ha mindent hárít, akkor nagyobb a baj, mert akkor nem is motivált, hogy helyrehozza!

2015. okt. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mikor lett ilyen? Ne sértődj meg a kérdésemen, de a gyerekeket ő mennyire akarta? Nekem úgy tűnik mintha attól menekülne igazán, hogy velük kelljen foglalkozni. (Ne legyen igazam)

Viszont ha már a gyerekek előtt is ilyen volt, akkor szerintem egyszerűen rosszul választottál párt. Túlságosan különbözőek az igényeitek.

2015. okt. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!