Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok erről, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről, hogy a sok 20-25 éves összeházasodik, aztán 1-2 év múlva már válás?

Figyelt kérdés
2015. jún. 4. 20:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Fiatalok bolondok szerelmesek, ő bajuk ha elválnak.

Az h én nem tenném illetve nem is tettem, az más dolog.

2015. jún. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Semmit nem gondolok róla őszintén szólva, mert semmi közöm hozzá és nem is érdekel :D
2015. jún. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én alapból hülyeségnek tartom, hogy valaki olyan hamar elkötelezze magát.


20 éve még okés volt, mert akkor még "valami más helyzet volt", de most már nem valami jó ötlet.

2015. jún. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
46%
Gratulálok nekik. Válóperes ügyvédeket is el kell tartani valakinek.
2015. jún. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Köszi, én egy ilyen nő vagyok. 5 éves kapcsolat után 25 évesen mentem férjhez. Azt hittem, tudom, hogy kihez, hisz ebből 2-t együtt is éltünk. Aztán 8 hónappal később megtudtam, hogy a barátnőmmel kavar. Elváltunk. A mai napig nem értem, mi a büdös francnak vett el, ha nem szeretett már. Én szerettem, sokáig tartott kiheverni, amit tett. Most ássam el magam? Köszi, inkább társra találtam, és lett két szép gyerekem. Mit gondolok erről a helyzetről? Ilyen az élet. Semmi garancia sem 25 évesen, sem 35 évesen arra, hogy az ember jó döntéseket hoz.
2015. jún. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Általános iskolás osztály és csoporttársnőim kb 60%a 28at se töltötte még be és elvált anyuka, aki egyedül neveli a gyerekét. Így jártak.
2015. jún. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem gondolok semmit, ő dóguk. Hülyének lenni nem törvényellenes.
2015. jún. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
szimplán nemérdekel
2015. jún. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
mindegy hogy mit gondolunk mert ugye ha ellene szólunk akkor nyilván féltékenyek vagyuk , ha meg igazunk is lesz akkor meg mi leszünk a hibásak hogy rájuk hoztuk a rontást
2015. jún. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Fiatalság, bolondság. Amúgy meg mikor házasodjanak? 30 évesen? Akkor meg az lenne a baj.
2015. jún. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!